"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Nakliyat Hizmeti

Bağcılar evden eve nakliyat taşıma zamanı

BAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul-evden-eve-nakliyat-logoİstanbul Bağcılar ilçesinde bulunan Denge Nakliyat çözümler sunduğu evden eve nakliyat, ofis taşımacılık, kurumsal nakliyat ve kamyon, kamyonetçi kiralama sektörlerinde hizmet kalitesini ve uygun fiyat avantajları ile adını İstanbul genelinde duyurmayı başaran tek firmadır.Bağcılar evden eve nakliyat ile kolay taşının. Hızlı gelişen Bağcılar bölgesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretebilen ve nakliyat sektöründe 15 yıllık eşya taşıma deneyimine sahip taşıma ekipleri ile sayısız hizmetlerinin nerdeyse hepsinden olumlu geri dönüşler almıştır.

Evden eve nakliyat kendini kabul ettirmesi zor bir hizmet sektörü olmakla birlikle büyük bir firma olabilmek adına kusursuz işçilik ortaya koyulması şarttır. 2005 yılından bugüne kadar bunu başarı ile gerçekleştiren Denge Nakliyat sektör firmaları arasındaki birinci olan yerini her yıl korumaktadır.

Ev taşıma hizmetlerinde kendi belirlediği standartların dışına asla çıkmayan firmamız sizlere deneyimli taşıma ekiplerini, mobilya konusunda usta personelimizi, eşya taşıma amaçlı özel dizayn ettirdiğimiz nakliye araçlarımızı ve birinci sınıf ambalajlama malzemesi kullanan ambalaj ve paketleme personellerimizi taşımasını yaptığımız her evde sizlere göndermektedir.

15 yıldır ev taşıyan denge nakliyat personelleri bu konuda sayısız referansa ve deneyime sahiptir. Tüm ekiplerimizi kendi bünyemizde çalıştırmak bizleri kurumsal bir nakliyat firması yapmakla birlikte Bağcılar bölgesinde en güvenili evden eve nakliyat şirketi yapmaktadır.

Özellikle Bağcılar bölgesinde yapmış olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin görüşleri bizim için altın değerinde olup sizleri memnun edebilmek adına tüm iş gücümüzü kullanmaktayız. Bağcılar Evden Eve Nakliyat sektöründe sayısız firmadan 1. olarak ayakta durmayı bu iş gücümüz ve sizlerin olumlu düşüncelerine borçluyuz.

BAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Bağcılar evden eve nakliyat

Özellikle Bağcılar'da adım başı bir nakliyeci bulabileceğiniz bir durum var. Evden eve nakliyat hizmeti için sayısız farklı fiyat bilgileri edinebilirsiniz. Evini herkes ucuza taşıtmak ister ancak bazı durumlarda ucuz nakliyat size büyük masraflar açmaktadır.

Fiyatı ucuz olduğu için bulabileceği eleman gücü de sınırlıdır. Deneyimsizdir. Güvenli taşıma konusunda bir fikri yoktur. Bizler böyle kişilere ev eşyalarınızı teslim etmek istemediğinizi biliyoruz.

Ucuz nakliyat ile kesin bir anlaşmaya varmak imkansızdır. İşinizden izin alırsınız ancak nakliye şirketi aracını daha fazla ücret ödeyene gönderir. Biz bu şekilde ortada kalmak istemediğinizinde bilincindeyiz.

Fiyat düşük olduğu için çalışan personel 1 yada 2 olur. Tüm günü ev taşımaya ayırmak istemediğiniz hızlıca taşınıp yeni evinizde biraz dinlenmek istediğinizi biliyoruz.

Eşyalarınıza çok değer verdiğinizi ve onlara zarar gelmemesini istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden 15 yıldır sayısız ev taşıdığımız ekip arkadaşlarımızla hep birlikteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetleri standartları olması gereken bir sektör. Bizim Denge Nakliyat firmamızın olmazsa olmaz dediği standartlarımız;

 • Evinizin taşınması için doğru aracı tahsis etmek,
 • Eşya sayınıza göre 4-5 yada 6 kişilik uzman taşıma ekibi göndermek,
 • Ekip içerisinde ambalajlama elemanı bulundurmak,
 • Mobilyalarınızı sökmesi ve yeni evinizde birleştirmesi için ekipte mobilya ustası bulundurmak,
 • Size ekstra masraf çıkarttırmadan verdiğimiz hizmet için tek fiyat anlaşmak,
 • Taşınmanızın hızlı gerçekleşmesi için gün ve saati doğru belirlemek

Bu koşulların doğru bir şekide oluşabilmesi adına doğru bilgi edinmek önemlidir. Bizimle iletişime geçip oluşturduğumuz taşınma programı için Denge Nakliyat size herzaman en kaliteli işçiliği en uygun Evden Eve Nakliyat fiyatları ile sunacaktır.

BAĞCILAR OFİS TAŞIMA

Kurumsal ofis ve küçük esnafların çok yoğun olduğu Bağcılar'da nakliyat firmamız sizlere sunduğu nakliyat hizmetinin önceli işinizi aksatmayacak bir hızda yeni yerinize taşınmanızı sağlamaktır. Bu konuda sayısız taşıma gerçekleştirmiş olan çalışma arkadaşlarımıza güvenebilirsiniz. Ortalama ayda 50 ev ve ofis taşımsı gerçekleştiren ekiplerimiz iş hayatınızda zamandan kayıpsız bir şekilde nasıl taşınırsınız sorunuzu cevaplayabilecek en deneyimli ekiplerdir.

BAĞCILAR OFİS TAŞIMA FİYATLARI

Ofis taşıma ev taşımaya göre biraz daha teferruatlı bir hizmettir. Bunun sebebi tamamen hıza dayalı olması. Sizin işinizden geri kalmak istememeniz ve hızlı bir şekilde yeni işyerine geçmek dileğinizden daha doğal bir istek olamaz. Hızlı bir ofis taşıma işlemi için;

 • Dosya ve önemli evraklarınızın kolilenmiş olması gerekmekte. Bunu ekiplerimiz de yapabilir ancak alfabetik olarak bu hizmeti sunabilir önem sırasını sizler daha iyi bildiğiniz için bunu sizin yapmanız daha doğru olmaktadır. Üstelik koli içeriklerini listeli bir şekilde koli dışında belitmeniz durumunda yeni iş yerinizde aradığınızı daha kolay bulabilir zaman açısından +1 öne geçmiş olursunuz.
 • Eski ve yeni ofisinizde yeük taşıma amaçlı kullanılanılabilir asansör olup olmaması. Olması durumunda hem fiyattan hem zamandan kar elde edebilirsiniz.
 • Nakliye aracımızın hem eski hem yeni ofisinize yakınlaşma mesafesi. Bu durum trafiği engellemeyecek şekilde en yakın konumda olabilirse hızlı bir şekilde taşınmanıza engel bir sebep kalmamış olur.
 • Ofis mobilyalarınızın az veya çok olması zaman açısından fazla bir sorun teşkil etmez. Personel sayımızı bu duruma göre belirlemekteyiz. ofis yeşyalarınızın demonte edilip paketlenmesi hızlı bir işlem olduğundan yine zamandan bir zararınız yoktur.
 • Taşınma işleminin gerçekleşeceği gün ve saat istanbul trafiki açısından çok önemli bir etken olduğu için engelleyici durumların en başında belki bu madde gelmektedir. Böyle bir sorun ile karşılaşmamak adına bizimle iletişime geçilmesi en doğru karar olacaktır.
 • Sizlere suntuğumuz taşınma maddeleri doğrulutunda bizimle yapacağınız olan iletişimde size en uygun program hazırlanıp güvenilir ve kaliteli taşıma işçiliğini en uygun nakliye fiyatlarımız ile sizlere sunacağız.

BAĞCILAR KURUMSAL NAKLİYAT

Merkez Ofisi Bağcılarda olan Denge Nakliyat şirketimiz İstanbul ilinin bir çok bölgesinde kurumsal nakliyat hizmetleri vermektedir. Size özel çözümler üreten nakliya firmamız bünyesinde her boytta nakliye araçlarımız mevcuttur. Nakliye araçlarımız kapalı kasa olup ürünlerinizin yağmur, kar, dolu gibi doğal olaylardan etkilenmesini önler.

Ürünlerinizin yada kolilerinizin zamanında teslimat adresine yetişmesi gerektiğini biliyoruz. Bu konuda nakliyat şöförlerimiz İstanbul trafiğini oldukça iyi tanır ve zamanında teslimat adına farklı rotalar kullanırlar. Ürünleriniz zarar görmeyecek şekilde ve zamanında teslim edilir.

Ürün taşımacılığı sektöründe oldukça bol referansa sahip firmamız sizlerin;

 • Teksil ürünlerini,
 • Askılı tekstil ürünlerinizi,
 • Kumaş topları,
 • Gıda ürünleri,
 • Sac profil ve alüminyum profiller,
 • Sıvı gıda ürünleri

gibi bir çok sektörde kurumsal firmalara nakliyat hizmetleri vermektedir.

Size özel nakliye avantajlarımızı ve hizmet kalimetimizi en uygun nakliye ücretleri ile sunuyoruz. Bizimle iletişime geçip detayları öğrenebilir size sunduğumuz tekliflerden haberdar olabilrisiniz.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat - Nakliyat Sitesi Kısa Yolları

 


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - Bağcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.
Denge Nakliyat Evden Eve Nakliyat Bağcılar
Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar İstanbul, Bağcılar 34560
Phone: 0212 432 49 86