"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Banka Nakliyat

Banka Nakliyat Hizmetleri

Banka nakliyat hizmeti

Banka Nakliyesi

Türkiye'nin en büyük nakliyat firması olarak banka taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Banka taşıma işlemlerinizi ister şehirlerarası olsun ister şehiriçi banka taşıma olsun taşınacak olan eşyalarınızı özenle araçlarımıza yerleştirerek dilediğiniz yere güvenle taşımaktayız.

Banka nakliyatı öncesinde expertiz elemanlarımız bankanıza gelerek eşyalarınızı incelemekte ve etüt çalışması yapmaktadır. Çalışma tamamlanır eğer anlaşma sağlanırsa gerekli prosedürler yerine getirilerek banka nakliyesi süreci başlamış olur.

Yükleme ve taşıma esnasında bir takım kriterlerle hareket eden denge nakliyat personeli banka nakliyesi prosedürlerini yerine getirirler..

Banka Nakliyatı Süreci

  • Banka Şubesi taşıma işlemleri
  • Bilgi işlem sistemleri taşımacılığı
  • Atm ve Ups Taşıma hizmetleri
  • Banka Kırtasiyesi ve kağıt türevleri taşıma işlemleri
  • Banka Mobilyası taşımacılık işlemleri
  • Banka kasaları ve kiralık banka kasaları taşıma işlemleri
  • Bilgisayar ve server gibi teknolojik malzemeleri taşıma işlemleri

Görüldüğü üzere banka taşımacılığı üzere bir bankada ne kadar eşya varsa hepsinin A'dan Z'ye kadar kalifiye uzman personellerimizce nakliye süreci yerine getirilir. Eşyalarınız belirli ambalaj malzemeleri ve taşıma kolilerince özenle sarılır zarar görmeden diğer banka şubelerinize taşınır.

Banka Nakliyesi

K1 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. K1 yetki belgesi için başvuran kooperatifler dahil tüzel kişilerin, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus en az 3 adet özmal birim taşıta sahip olması gerekmektedir.

Banka Nakliyat

K3 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. K3 yetki belgesi için başvuranların, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus özmal birim taşıtlarla en az 30 ton taşıma kapasitesine sahip olmaları şarttır.

Yukarıda sizlere k1 ve k3 nakliyat belgelerimizi sunarak nakliyat hizmetindeki kalitemizi de bir nevi ortaya koymuş bulunmaktayız. Nakliyat Fiyatları konusunda neden prensipli olduğumuzu verdiğimiz hizmet kalitesi yanında sembolik fiyatlar olduğunu görmenizi istedik. Diğer sahip olduğumuz nakliyat belgeleri için firma yetkililerimizle iletişime geçiniz..


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.