"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Beykent Evden Eve Nakliyat

Beykent Nakliyat Hizmeti

Beykent evden eve nakliyat taşıma zamanı

BEYKENT EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul-evden-eve-nakliyat-logoBeylikdüzü Beykent bölgesinde ev taşıma hizmetlerini yoğun bir şekilde sürdüren şirketimiz Denge Nakliyat bölgede yapmış olduğu başarılı ev taşımaları ile en çok aranan firmaların başında gelmektedir. Öğrenci sayısının da çok fazla olduğu bölgede size özel taşınma avantajları ve uygun ev taşıma ücretleri sunan Denge Nakliyatişçilik kalitesinden asla ödün vermeden Evden Eve Nakliyat faalitlerini sürdürmektedir.Beykent evden eve nakliyat ile kolay taşının. Bölgede aile yaşamının yoğunlu nedeni ile bir çok merdiven altı diye tabir ettiğimiz Evden Eve Nakliyat firmaları türemiş ve sizlere minimum şartların da altında fiyatlar sunmaktadır. Ucuz diye tuttuğunuz nakliye firması ile taşınmanın ağır bedelleri olmaktadır.

Bunların bazılarını açıklamak gerekirse;

 • Ev taşıma hakkında herhangi bir tecrübesi olmayan elemanların evinizi taşımak için gelmesi.
 • Nakliye aracının ev taşıma amaçlı dizayn edilmiş olmaması,
 • Çalışan personelin deneyimsiz sağdan solma bulma yada yabancı uyruklu olması,
 • Ucuz nakliye ücreti nedeniyle mobilyalarınızın sökülme işlemi yapılmaması ve ambalajlama işlemi uygulanmaması,
 • Taşıma için gelen personle sayısının en fazla 2 kişi olması ve taşınma süresinin çok fazla uzaması,
 • Ev taşıma deneyimi olmadığı için mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızın hasar görüp, bina içi duvarlarıda çizikler oluşması.
 • Uzun süren taşıma işlemi sonucunda bahşiş adı altında sizden ekstra nakliye ücretleri talep edilmesi.

Gibi bir çok sorun ile karşıya karşıya kalmanız mümkün. Evden Eve Nakliyat uzmanlık gerektiren bir hizmettir ve güvenli kaliteli hizmeti sadece profesyoneller sunabilir. Denge Nakliyat bünyesinde bulunan 5 Nakliye aracı modeli ve 5'er kişiden oluşan 5 taşıma ekibi sizlere taşınmanın kolaylığını, keyfini yaşatacak kadar deneyim ve tecrübelere sahiptir. 2005 ten bu güne kadar bünyesinde bulunan aynı ekiplerle çalışan Denge Nakliyat İstanbul genelinde sayısız başarılı evden eve nakliyat hizmetlerinin altına imzasını atmıştır.

Ekiplerimizin her birinin içinde beyaz eşya ve mobilyalarınızı söküp, birleştirebilecek mobilya ustamız mevcuttur. Kendileri 15 yıldan beri hergün bu işlemi yaptıkları için yetkili servislerden daha iyi işçilik kalitesine shiptirler. Ambalaj ve paketleme işlemi gerçekleştiren personel sizler için birinci sınıf ambalaj malemeleri kullanmaktadır. Böylece taşınma sırasında hasar riski ortadan kalkmaktadır. 15 yıldır ev taşıyyan taşıma ekiplerimiz ayda ortalama 50 civarı ev taşımakta olup sizlere bu işi en iyi koşullarda yapabilecek deneyim ve tecrübeye sahiptir.

BEYKENT EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Beykent evden eve nakliyat

Beykent bölgesinde ev taşıma hizmeylerini yoğun bir şekilde sürdüren Denge Nakliyat firmamız sizler sorunsuz, güvenilir işçiliği en uygun ev taşıma ücretleri ile sunmaktadır. Ancak bu evden eve nakliyat ücretlerini belirleyen bir takım koşullar mevcuttur. Bunlar;

 • Evinizin eşya sayısı,
 • Kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacaksınız,
 • Bina içi yük asansörünün mevcut durumu,
 • Nakliye Aracının evinize olan yakınlaşma mesafesi

gibi koşullar ev taşıma ücretlerinin belirlenmesi için önemli etkenlerdir. Sizlerden talebimiz bizimle iletişime geçip size hazırladığımız taşınma programı ve size uygun evden eve nakliyat fiyatı teklifimizi değerlendirmenizdir. Denge Nakliyat sizlere taşınma sonrasında hiçbir ek masraf çıkartmaz, eşyalarınızı nasıl teslim aldıysak aynen o şekilde size teslim ederiz. Denge Nakliyatta taşıma işlemi güvenliği için hertürlü önlem alınmaktadır. Eşyanızın sayısına göre araç ve personel sayısı temin edilir. Eski evinize sökülen mobilyalarınız yeni evinizde aynen şekilde kurulup çalışır halde teslim edilir.

BEYKENT KAMYON, KAMYONETÇİ KİRALAMA

Beykent bölgesinde öğrenci ve memur sayısının çokluğunu göz önünde bulundurarak okul sezon sunu öğrenci evi taşınmalarında yada memurların tayin atamalarında diledikleri özelliklerde temin edebileceğimiz nakliye araçlarımız mevcuttur. Eşya sayısı bir az olan bir çok 1+1 öğrenci evleri için taşıma ekiplerimiz fazla masraflı olduğundan sizlere çok uygun ücretler ile kamyon ve kamyon şöförü tahsis etmekteyiz.

Bizimle iletişime geçip eşya sayınızı belirtmeniz durumunda size en uygun nakliye aracı tarafımızdan günü ve saatinde gönderilecektir.

BEYKENT OFİS TAŞIMA

Bölgede yoğun bir aile ve okul yaşamı olmasından dolayı apartman ve iş merkezlerinde bir çok hizmetler sunan ofis ve bürolar da mevcuttur. Denge Nakliyat bu bölgede yapmış olduğu sayısız ofis taşımacılık hizmetlerinde bugüne kadar başarı ile hizmetler sunup sizlerin olumlu tepkilini almayı hak kazanmıştır.

Bölgede trafik akışınında yoğun olduğu çok iyi bilinmekte olup ofisinizi hızlı ve düzenli bir şekilde taşımak için gün ve saat programının çok iyi yapılması gerekmektedir.

Ofis taşıma konusunda deneyimli ekiplerimiz sizlere sunduğu hizmetler içinde;

 • Mobilyalarınızın ambalajlanması,
 • Bilgisayar, faks, fotokopi gibi elektronik cihazların özenle koruma altına alınıp paketlenmesi
 • Küçük ofis araçlarınızın kolilenmesi,
 • Dosya ve önemli evraklarınızın kolilenmesi ve koli içeriğinin yazılması

gibi pratik çözümlerimiz ile sizlerin yeni ofisinize hızlıca taşınıp karışıklık yaşamadan çalışma hayatınıza hemen devam etmenizi sağlar.

BEYKENT OFİS TAŞIMA FİYATLARI

Ofis taşıma ücretlerini belirleyen bir kaç etken mevcuttur bunlar;

 • Eski ve yeni ofisinizin yeri ve kaçıncı katta olduğu,
 • Yük taşıma asansörlerinin olup olmayışı,
 • Taşıma günü ve saati
 • Ofis eşyalarınızın yoğunluğu,
 • Ofis eşyalarınızın durumu (Kolili yada değil)

Bu etkenler sonucunda sizlere en uygun nakliye ücretini Denge Nakliyat ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Denge Nakliyat eşyalarınızı güvenle taşır. Eşya taşıma konusunda 15 yıl deneyimli ekipler sizin eşyalarınızın en iyi hangi durumda taşınabileceğini çok iyi bilmektedirler.

BEYKENT KURUMSAL NAKLİYE

Beykent'te bir çok kurumsal firma ile çalışan Nakliyat Şirketimiz sizlere özel sunduğu özel ve avantajlı hizmet şartları ile en uygun nakliyat fiyatlarını teklif etmektedir. Ürünlerinizin, kolilerinizin zamanında adresine teslim etmek bizim önceliklerimizden biri olup bu işlemi en güvenli şekilde yapmak ilkemizdir.

Nakliyat fiyatlarımız ürünlerinizin cinsi, boyutu, ağırlığı, hacmi gibi koşullara göre değişebilir olduğundan bu konuda bizimle iletişime geçip karşılıklı konuşmanın en doğru olduğu kanaatindeyiz. Denge Nakliyat size kaliteli hizmeti en uygun fiyatlardan verecektir.

Beykent Evden Eve Nakliyat - Nakliyat Sitesi Kısa Yolları

 


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - Beykent Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.
Denge Nakliyat Evden Eve Nakliyat Beykent
Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar İstanbul, Bağcılar 34560
Phone: 0212 432 49 86