"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Boğazköy Evden Eve Nakliyat

Boğazköy Nakliyat Hizmeti

Boğazköy evden eve nakliyat taşıma zamanı

BOĞAZKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul-evden-eve-nakliyat-logoArnavutköy'e Bağlı olan Boğazköy bölgesinde hızla nakliyat faaliyetlerini sürdüren Denge Nakliyat bölgede ve İstanbul genelinde 15 yıldır evden eve nakliyat hizmetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir. Boğazköy'den taşınmak, yada Boğazköy'e taşınmak isteyen bir çok ev sahiplerine sorunsuz ev taşıma hizmeti veren şirketimiz sizlerin güvenli ve sorunsuz taşınmanızı sağlamak önceliği olup en iyi hizmetleri en uygun ev taşıma fiyatları ile vermekte.Boğazköy evden eve nakliyat ile kolay taşının.

Sizlere sunduğumuz kaliteli ev taşıma hizmetleri içerisinde;

 • Mobilya ve beyaz eşyalarınız söküp birleştirme işlemini yapaman deneyimli mobilya ustamız,
 • Eşyalarınızın paketlenip, ambalajlamasını yapan deneyimli personelimiz,
 • En az ayda 50 ev taşıyan güvenilir eşya taşıma personellirimiz
 • Eşyanızını tek seferde alacak şekilde her ebatta araçlarımız
 • En önemlisi tüm herşeyi tek fiyatta anlaşmamız
 • Taşınmadan sonra size ekstra masraf çıkartmamız

ve çok daha detayı sizlere en uygun nakliye ücretleri ile vermekteyiz.

Diğer bir çok ucuz nakliye firması aksine bizde bu işi 15 yıldan bugüne kadar en güvenilir en temiz şekilde yaptık. Bizim mesleğimiz ve bildiğimiz iş ev taşımak. Ucuz nakliye firmaları eşyalarınız zarara uğrayıp size masraf çıkartırlarken Denge Nakliyat eşyalarınıza zarar gelmesin diye ambalajlama ve paketleme işlemini birinci sınıf malzemlerle yapmakta.

BOĞAZKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Boğazköy evden eve nakliyat

İnsanlarımız taşınma masraflarını herzaman gözünde çok fazla büyütmektedir. Herzaman en ucuz taşıma şirketi ile anlaşılmak istemnektedir. Fakat bir çok kişinin yaşamış olduğu gerçek durumlar ortada sizleri bu konuda bilgilendirmek bizim başlıca görevimiz.

Ucuz nakliye şirketleri ile ucuz bi rtaşınma için anlaşırsınız ancak fiyat ucuz olunca çalışan ekip uzman olmaz. Sağdan soldan bulma yabancı uyruklu insanlar olur. Ev taşıma deneyimi ya 3 ya 4 tür. Fiyat ucuz olunca 3-4 kişilik ekip olamaz 1 yada 2 kişi olur ve taşınma süreniz sabahtan akşama kadar sürer. Fiyat ucuz olunca eşyanıza uygun araç seçimek mümkün olamaz. Genelde en az yakan ve küçük olan bir araç tahsis edilir. Bu durumda da araç yeri gelince 2 sefer yapmak zorunda kalır bu da size ekstra nakliye ücretleri olarak yansıtılır. Fiyat ucuz olduğu için mobilya ustası ile anlaşılamaz eşyalarınız sökülmes sökülse bile bunu hiç deneyimi olmayan biri tarafından yapılır ve genelde yeni evinizde birleştiremezler. Bu riski hiç yaşamamak adına eşyalarınız sökülmeden taşınır bu da hasar riskini 100% arttırır. Bu koşullar altında taşınma sonrası karşınıza çıkan masraf pahalı diye nitelendirdiğiniz nakliye şirketlerinden çok daha pahalı olmuş olur.

Evden eve nakliyat fiyatları değişikliği çok olan bir durumdur. Bunlar;

 • Kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınız bilmek
 • Eşya sayınızı bilmek
 • Yük asansörünün durumunu bilmek (varmı, yokmu)
 • Muhtelif, özel eşyalarınızın durumu (kolilenmişmi, yoksa bizlermi yapacağız)
 • Nakliye aracımızın evinize olan mesafesi,
 • Taşınma günü ve saati

Bunlar sizin evdn eve nakliyat ücretinizi belirleyen etkenlerdir. Sizden ricamız bizleri arayarak net bilgi ile size hazırlayacağımız taşınma planı ve buna en uygun nakliye teklifimizi incelemeniz olur.

BOĞAZKÖY OFİS TAŞIMA

Boğazköy Ofis Taşımacılıkta Denge Nakliyat güvenilir şirketlerin arasında 1. durumda. Ofis taşımıcılıkta sunduğu avantaşlar deneyimli ekipleri ile sizin iş hayatınızda fazla zaman kaybettirmeden en güvenilir ve en hızlı taşıma hizmetini şirketimiz vermektedir. Hemen hemen tüm firmaların aynı hizmetleri sunduğu fakat iş gücünün ve deneyimin Denge Nakliyat kadar olmadığını bizlere yaptığınız olumlu geri dönüşler ile farkındayız.

Ofis taşıma sizler açısından oldukça stresli ve zaman kaybettiren bir konu olduğunu biliyoruz ve sizlere özel çözümlerimizi sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

BOĞAZKÖY OFİS TAŞIMA ÜCRETLERİ

Ofis taşıma fiyatlarını belirleyen bazı unsurlar mevcuttur. Bunların başlıca olanları şöyledir;

 • Ofisinizdeki eşya sayısı,
 • Eski ve yeni ofisinizin kaçıncı katlarda olduğu,
 • Yük taşıma asansörünün varlık, yokluk durumu,
 • Küçük ofis araçlarınızın kolilenmiş yada kolilenmemiş olduğu
 • Taşıma günü ve saati

Bu gibi faktörler ofis taşıma ücretlerini olumlu yada olumsuz etkilemekte olduğu için sizlerden isteiğiniz bu konu için bizimle iletişime geçmeniz. Denge Nakliyat sizlere en iyi şartları en uygun nakliye ücretleri ile sunacaktır.

BOĞAZKÖY KURUMSAL NAKLİYAT

Boğazköy'de kurumsal firmalar için özel nakliye çözümleri sunuyoruz. Ürün ve kolilerinizi istediğini noktaya tam zamanında ulaştırmak bizim önceliğimiz olmakla birlikte güvenli taşıma için tüm şartları oluşturmak ve oluşabilecek zararların önlemini almak bizim verdiğimiz hizmetin kalitesidir.

Kurumsal firmalarda bir çok referansı olan Denge Nakliyat üretim ve sanayi piyasasında üretine ürünlerinizi hızlıca ve hasarsız deponuza, mağazanıza, bayinize en hızlı şekilde teslim etmektedir.

Sizlere verdiğimiz hizmet kalitesi detaylarını ve bu hizmete dayalı en uygun nakliye fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Boğazköy Evden Eve Nakliyat - Nakliyat Sitesi Kısa Yolları

 


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - Boğazköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.
Denge Nakliyat Evden Eve Nakliyat Boğazköy
Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar İstanbul, Bağcılar 34560
Phone: 0212 432 49 86