"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Nakliyat Hizmeti

Esenler evden eve nakliyat taşıma zamanı

ESENLER EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul-evden-eve-nakliyat-logoEsenler gerek yerleşim gerek çalışma hayatı açısından İstanbul ilinin önemli bölgelerinden biridir. Esenler'de evden eve nakliyat hizmetleri veren şirketimiz Denge Nakliyat bölge sakinleri için oldukça özverili eşya taşıma ve uygun nakliye ücretleri sunmaktadır. 2005 yılından bugüne kadar Esenler'de sayısız ev taşıma işlemi gerçekleştiren Denge Nakliyat bölgede hala adı geçen bir firma olmasının sebebi iş kalitesinden asla ödün vermemesidir.Esenler evden eve nakliyat ile kolay taşının. Bölgede hergeçen gün faaliyete geçen merdiven altı nakliye şirketleri yada size kendini nakliyeci sıfatıyla tanıran aracı kişiler yüzünden Nakliye piyasası değeri bir hayli düşmüş durumda. Bu ucuzluk ve kalitesizlik sizin maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızın iyi şartlarda taşınmamasına sebep olur. Ev taşıma konusunda hiçbir deneyimi olmayan yabancı uyruklu insanlar kullanılır. Ancak Denge nakliyat böyle bir rekabetin içinde bile kendi çalışma ve fiyat prensiplerinden taviz vermeden bugüne kadar yolunda hep ileri adımlar atmıştır.

Ucuz diye evinizi taşıması amaçlı tuttuğunuz nakliye şirketi ile taşınma öncesi ve sonrası büyük problemler yaşamanız ön görülen bir durum. Taşınma sonrası eşya zararları ve bina içi hasarları gibi bir masraf üzerine sizden beklenen ekstra nakliye ücretleri aslında onları daha pahalı bir nakliye şirketi yapmaktadır.

Pek çok kişinin mağdur kaldığı bu durumu sizin yaşamamanız adına sizlere Denge Nakliyat ve Ucuz Şirketler arasındaki farklardan bahsetmek istiyoruz.

Esenler bölgesinde evden eve nakliyat hizmetleri sunan Ucuz fiyatlı firma ile kaliteli işçilik gücünü sizlere uygun fiyatlar veren Denge Nakliyat Arasındaki Farklar;

  • Ucuz Firma aldığı minimumun da altında iş ücreti ile mahalle kahvesinden yada suriyeli işçi pazarından eleman tutabilmektedir. Bunların belkide hiçbir şekilde ev taşıma deneyimi yoktur. Hem zamandan kaybedersini hemde iş uzadığı için işçiler ekstra ücret talep eder.
  • Denge Nakliyat Sizlere göndermiş olduğu personel kendi bünyesine ait çalışanlar olup 2005 yılından bu güne sayısız ev taşıma deneyimine sahiptirler ve personel talep ettiği ekstra ücreti sizden değil bağlı olduğu firmadan talep eder. Bizimle anlaşmanız tek fiyattır.

  • Ucuz firma yine düşük bir ücretle işçilik yapmaya çalıştığı için mobilyalarınızın en azından korunma amaçlı bir örtü ile sarılma işlemini dahi gerçekleştirecek bütçe ayırmamıştır. Prsonel deneyimsiz olduğu için mobilyalarınızı demonte ve monte edemez.
  • Denge Nakliyat ekipleri içinde bulunan uzman mobilya ustalarımız sizin beyaz eşya ve mobilyalarınızı servis elemanları kalitesinden bile daha büyük bir ustalıkla söküp takmaktadır. Çünkü Ayda ortalama 50 den fazla ev taşıdıkları sebebi ile eşya demonte monte konusunda uzmanlaşmış durumdadır. Sökülern eşyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın koruma amaçlı ambalaj ve paketlenmesinde 1. sınıf ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Ev taşıma için yaptığımız masrafları fazla gözetmeksizin niyetimiz sadece kaliteli ve güvenli işçilik sunmaktır.

  • Ucuz Firma paranızı alma odaklı çalıştığı için plansız programsız çalışır. Sonuçta eşya sayısına göre aracın küçük kaldığı durumları bir çoğunuz yaşadınız. Tek seferlik taşınma 2 sefere çıkmış olur. Bu hem size ekstra ücret kemde belkide taşınmanızın sonraki güne sarkmasına sebep olur.
  • Denge Nakliyat size direk fiyat vermez, eşyanızı görmek ister, Nakliye aracının hem eski evinize hem yeni evinize ne kadar yakınlaşabileceğini öğrenmek ister, taşınma günü ve saatini sorar, evler önündeki trafik durumnu gözetler kısaca planlı ve programlı bir taşıma işlemi yapmak, bunu en iyi ve en hızlı şekilde yapmak üstelik bunun size en uygun fiyatı vermek ister.

  • Ucuz firma sizden aldığı ücretin gitmemesi adına maksimum 2 kişiden oluşan bir taşıma ekibi gönderir ki buda taşınmanın saatler sürmesine neden olur.
  • Denge Nakliyat sizlerle yapılan program doğrultusunda eşya durumunuza göre tek seferde taşınacak aracı belirler ve 4-5 veya 6 kişiden oluşan taşıma personeli gönderir.

Bu ve bunun gibi daha bir çok fark mevcut. Kısaca sizlere anlatmak istediğimi konu ucuza ev taşıtıcam diye anlaştığınız firma ile taşınmanın bittiği an bizden daha pahalı olduklarını farketmeniz.

ESENLER OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ

Esenler evden eve nakliyat

Esenler bölgesinde Ofis taşımacılığı hizmetleri veren firmamız Denge Nakliyat sizin iş dünyasında zaman kaybınızın olmaması adına ofis naklinin en hızlı şekilde yapılması gerektiğinin farkında. Ancak Hızlı ve sorunsuz bir ofis taşıma işlemi için bilinmesi gereken şeyler, yapılması gereken olaylar mevcurttur. bunları Başlıklar halinde açıklamak gerekirse;

a) Ofis taşıma için mutlaka bizimle iletişime geçilip eşya, kat, asansör durumu bilgisi verilmesi:

Ofis eşyalarınızın çokluğu azlığı zaman açısından önemli olduğu kadar yüksek kattaki ofislerin yük asansörü olup olmadığıda önemlidir. Eşya taşımanın güç gerektiren bir konu olduğu unutlmaması ve taşıdıkça zamanla yavaşlanılan bir durumdur. Bu sebepten doğru ekip kurabilmek adına bizimle iletişime geçmeniz ve ofis eşyaları, katı ve asansöz bilgisi vermeniz gerekmektedir.

b) Merkezi yerlerdeki ofislerin taşınma tarihi ve saati:

trafiğin yoğun olduğu zaman dilimlerinde taşınmak hem daha zor hemde trafik akışını bozabileceğinden dolayı taşınma işleminiz uzayabilir. Bu sebepten ofisinizi taşımak istiyor iseniz birlikte rogram yapmak daha mantıklı olacaktır.

c) Küçük ofis aletlerinin kolilenmesi:

Taşıma personellerimiz size gelmeden önce küçük ofis araç gereçlerin kolilenmesi taşınma süresine inanılmaz bir fayda kazandırmaktadır. Üstelik dosya ve klasörlerinizin, önemli evraklarınızın kolilenmesini sizin yapmanız yeni ofisinizde işe kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayabilir. Ancak Denge nakliyat olarak 2005 ten bugüne taşıdığımız ofis sayısı fazlasıyla çoktur. Size tavsiyemiz koli içeriğini bir kağıda yazıp koli dışına yapıştırmanız. Böylelikle kolinin içindeki herşeyin bir listesi olmuş olur. Aradığınızı daha kolay bulabilirsiniz.

Bu ve bu tip şeyler sizlerin sorunsuz ve hızlı taşınmanızı ve yeni ofisinizde fazla vakit kaybetmeden işlerinize yarım kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacak unsurlardır. Ofis taşıma fiyatları yada ofisimi kaç paraya taşırsınız sorunuz için belirttiğimiz gibi bizimle iletişime geçip sorularımıza net cevaplar verdiğiniz taktirde size en uygun araç, en uygun ekip ve en uygun nakliye ücreti ile bilgilendirileceksiniz.

ESENLER KURUMSAL NAKLİYE ÇÖZÜMLERİ

Ürün yada koli taşımacılığı hizmetleri verdiğimiz Esenler bölgesinde nakliyatın hızlı ve tam zamanında yerinde olacak şekilde yapılması gerektiğinin farkındayız. Bu konuda 15 yıl istanbul trafiğini tanıyan ve farklı konumlardan adrese ulaşmayı bilen deneyimli nakliye araç şöförlerimize güvenebilirsiniz. Çok zor şartlar altında kalmadıkları her süreç te başardıkları nakliye seferleri için bize yapılan olumlu geri dönüşleri onlara borçluyuz.

Sizlere ürün ve koli nakliyatı için sağladığımız kurumsal nakliye ücretleri avatajlarımızı duymak ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Esenler Evden Eve Nakliyat - Nakliyat Sitesi Kısa Yolları

 


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - Esenler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.
Denge Nakliyat Evden Eve Nakliyat Esenler
Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar İstanbul, Bağcılar 34560
Phone: 0212 432 49 86