"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Nakliyat Hizmeti

göktürk evden eve nakliyat taşıma zamanı

GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul-evden-eve-nakliyat-logoİstanbul, Eyüp ilçesine bağlı olan Göktürk bölgesinde başarılı bir şekilde evden eve nakliyat, ofis taşıma ve kurumsal nakliye çözümleri sunan Denge Nakliyat firmamız bölge sakinlerinin tercih ettiği Nakliyat sektörünün öncü firmalarından biridir. Göktürk evden eve nakliyat ile avantajlarınızın neler olduğunu anlatacağız. Dikkat çekici bir kentleşme yapısı olan Göktürk Lüks Villaların ve Yaşam sitelerinin düzenli yapısı ile İstanbulun örnek semtlerinden biridir. Bölgenin bu denli düzenli yapısı ve geniş caddeleri sizleri adeta farklı bir ülkedeymişsiniz havası yaşatmaktadır. Bölge sakinlerinin bu düzen kurulumu aşamasında Nakliyat Şirketi olarak Denge Nakliyatı seçmesi tesadüf olmamıştır. Nakliye şirketimizin önceliği herzaman iş kalitesidir. İstanbul çok büyük bir metropol ve bu büyüklük içinde 1 numara olmak sadece kaliteye bağlıdır. Bölge, kişi, kuruluş gözetmeksizin herkesin ihtiyacına aynı kalitede hizmetleri sunan firmamız özellikle Göktürk bölgesinden aldığı olumlu geri dönüşler ile doğru bildiği yolda emin adımlarla yürümekte olduğunun farkında.

GÖKTÜRK VİLLA TAŞIMA HİZMETLERİ

Göktürk evden eve nakliyat

Lüks villaların fazlasıyla yoğun olduğu Göktürk bölgesinde Denge Nakliyat firmamızın sağladığı özel nakliye avantajları ve uzman taşıma ekipleri ile maddi manevi değeri olan tüm eşyalarınız özenle koruma altına alınmakta ve risk oluşabilecek tüm etkenler saf dışı bırakıldıktan sonra taşıma işlemi yapmaktadırı. İstanbul ili ve istanbul dışında bir çok ilde sayısız ev taşıma işlemi yapmış olan ekiplerimizin eşyalarınızı taşıma konusunda en doğru karar olduğunun arkasındayız.

Villa taşıma hizmeti için 6 kişilikten oluşan uzman ekibimizin içinde mobilya ve beyaz eşyalarınızın demonte ve monte işlemi için bulunan mobilya ustamız size bir servis yetkilisinden daha iyi hizmet verebilecek deneyime sahiptir. Paketleme ve ambalajlama personelimiz eşyaların hasarsız olarak taşınması için gereken işlemi yapabilecek profesyonelliğe sahiptir. Taşıma ekiplerimiz her ay onlarca ev taşıma deneyimine sahip kusursuz ve hasarsız taşıma işlemi yapabilecek uzmanlığa sahiptir.

GÖKTÜRK EV TAŞIMA HİZMETLERİ

Bölgede bulunan yerleşim alanları, siteler, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev taşıma hizmetlerimizde eşya sayınıza göre gereken en uygun aracı ve ekibi size özel taşınma avantajlarımız ile en uygun ücretlerle sunmaktayız. Taşınmak yada ev taşınmak oldukça zahmet bir iş olduğu için duruma uygun en iyi planı ve çözümü üretmek bizim başlıca görevlerimizdendir.

Size ve eşyanıza zarar gelmeyecek şekilde tüm işlemleri yapmak, en doğru ekip ile çalışmak bizim Nakliye Sektöründe 1 numara olmamızın temeli olup taşınmanız sırasında doğabilecek tüm riskleri önceden sezip gereken işlemleri önceden yapmak bizim kalitemizdir.

GÖKTÜRK EV TAŞIMA FİYATLARI

Ev taşıma fiyatları eşya sayınıza bağlı kalmakla birlikte aracın evinize olan yanaşma mesafesine göre de değişebilmektedir. Bina içinde yük asansörünün olup olmaması da bu durumu etkilemektedir. Bu şartlar belirli bir şekilde açık olmadı taktirde net bir fiyat vermek yanlış olmakla birlikte taşınma işleminin zamanını oldukça oyalayan bir durumdur. Plansız ve programsız çalışmak taşınma sürecini belirsizliğe soktuğu gibi oluşabilecek kaza risklerini de bir hayli çoğaltmaktadır.

Hızlı ve güvenilir bir taşınma için doğru ekip ve ekipmanları belirlemek sizin ve bizim için en doğrusudur. Bu nedenle bizleri arayıp detayları konuşup fiyat teklifimizi almanız en sağlıklı işlem olmaktadır. Bu durum aynı zamanda taşınma sonrası karşınıza çıkabilecek olan ekstra masrafların da önüne geçmiş olur.

Göktürk Ofis, İşyeri Taşıma Hizmetlerimiz

Ofis taşıma işlemi dışardan bakıldığında basit olarak görünen ancak çok fazla detayı olan bir konudur. Bu detayların başlıcalından bahsetmek gerekirse...

  • Taşınma işlemi sırasında dosyalarınızın birbirine karışıp size yeni ofisinizde zaman kaybettirmesi işinizin yavaşlamasına sebep olacağından bunların alfabetik ve tarih sırasına göre paketlenmesi.
  • Mobilyalarınızın zarar görmeyecek şekilde sökülmesi ve oluşabilecek çizilme kırılma gibi risklerin önlenmesi adına daha dikkatli ambalajlama işleminin yapılması.
  • Kaybolması çok büyük olabilecek küçük eşyalarınızın kalemler, not defterleri, bilgisayar ekipmanları gibi küçük eşyaların kolilenip kolinin içeriğini listeye dökmek ve koli dışına yapıştırmak.istanbul-evden-eve-nakliyat-fiyatlandirmasi

gibi fazlasıyla teferruatlı olan bir işlemdir. Ancak bu konudaki deneyimli ekiplerimizin edinmiş olduğu 15 yıl ofis taşıma bilgisi ile sizlere bu işlemi daha kolaylaştırıp gereken hertürlü bilgiyi verebilecek, sunabilecek durumdadırlar. İş hayatınıza taşınmanın verdiği o stresi ve taşınma sonrasındaki karışıklığı yaşatmadan çok pratik bir şekilde size çözüm sunacaklardır.

Göktürk Kurumsal Nakliye Çözümleri

Firmanızda üretmiş olduğunuz ürünleri tam zamanında teslim adresine ulaştıran firmamız bu konuda bir çok kurmsal firma ile çalışmaktadır. Eşyalarınızı hasarsız ve eksiksiz olarak en hızlı zamanda gerektiği noktaya ulaştırmak özellikle İstanbul trafiğinde zor bir durum ancak Nakliye araçlarımızı kullanan şoförlerimizin özellikle İstanbul trafiği deneyimi ve İstanbul'u çok iyi tanımaları bu sorunu büyük bir ölçüde çözmektedir. Kurumsal nakliye çözümlerimizin bazılarını açıklamak gerekirse ;

  • Paketli ürün taşımacılığı,
  • Koli taşımacılığı,
  • Askılı tekstil ürünü taşımacılığı,
  • Tekstil kumaş, iplik taşımacılığı,
  • Paslanmaz profil taşımacılığı,
  • Ahşap ürün nakliyesi,
  • Kuru ve sıvı gıda taşımacılığı
gibi bir çok ürün taşımacılığında sizlere özel avantaj ve çözümler sunmaktayız.

Göktürk Evden Eve Nakliyat - Nakliyat Sitesi Kısa Yolları

 


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - Göktürk Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar İstanbul, Bağcılar 34560
Phone: 0212 432 49 86