"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Hakkımızda

Denge Nakliyat Hakkında

"2005 Yılından Beri Hizmetinizdeyiz"

Bu güne kadar sürekli kendini geliştiren ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyen şirketimiz Nakliyat Firmaları arasında özellikle istanbul evden eve taşımacılık'ta zirveye oturmuştur...


Denge Nakliyat Hakkında

Firmamızın 2005 yılında Bağcılar semtinde ilk temelleri atılmıştır. Geride bıraktığımız yılları hep müşteri memnuniyeti açısından hem firmamıza hem de çalışanlarımıza gerekli yatırımları yaparak nakliyat alanında istanbul'da evden eve taşımacılık hizmeti veren firmaların en iyisi haline geldik.

Taşımacılıkta öncelikle güven ardından kalite ve son olarak ise fiyat olarak özellikli bakış açısına sahip firmamız sizlerin sadece "taşınmak istiyorum" şeklindeki düşüncenize sizi yormadan tüm süreçlerinizi sonuçlandırmaktadır.

Misyonumuz

1- Nakliyat işinde, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, evden eve nakliyat alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

2- Çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak,

3- Denge Nakliyat olarak faaliyetlerimizden elde ettiğimiz başarılar ile hedeflerimizi her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinmek.

Vizyonumuz

Nakliyat işinde öncelikli güven söz konusu olduğu için; Sizlere “Güven” sunma tutkumuzla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

 • Hızlı Servis

  Eşyalarınız sizin belirlediğiniz zamanda taşınacağı yere özenle taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bizleri aradığınızda veya işyerimize geldiğinizde sizlere taşıma işlemi için saat ve tarih sorulup uygun termin süreleri verilir.

 • Eşya Listesi

  Eşyalarınız için bir eşya listesi hazırlayarak, sözleşmemize ilave ederek kayıpları önleyebilirsiniz. Eşyalarınızda oluşacak hasar ve kayıplara karşı ortaya çıkabilecek sorunları böylece en aza indirebilirsiniz.

 • Eşya Ambalajlama

  Eşyalarınızın hasar görmemesi için eşyalarınız özenle ambalaj ve paketlenmesi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınıza sarmış olduğumuz malzemelerimizi eşyanızın özelliğine göre korunaklı olmasına dikkat ediyoruz.

 • Nakliyat Servisi

  Denge Nakliyat olarak ister şehirlerarası olsun isterse şehiriçi; Sizlere ücretsiz verdiğimiz expertiz hizmeti sayesinde fazla para verme sorunundan kurtuluyor ve uygun fiyatlarla evden eve nakliyatınızı gerçekleştiriyoruz.


Taşımacılıkta En Büyük Nakliyat Firmasıyız

Denge Nakliyat Olarak Ne Taşıdığımızı Biliyor ve Eşyalarınızı Özenle Taşıyoruz.

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.