"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Nakliyat Hizmeti

istanbul evden eve nakliyat süreci

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul-evden-eve-nakliyat-logoŞimdi sizlere öyle bir cümle kuracağım ki şimdiye kadar nakliyat konusu hakkında aklınızdaki bütün bilgileri bir kenarı bırakmanız gerekmektedir. Çünkü yılların vermiş olduğu engin tecrübelerimizle istanbul evden eve nakliyat konusunu bütün detayları ile en ince ayrıntısına kadar sizlere aktaracağız. Çünkü bu konu taşımacılık sektöründeki bilgi kirliliği hususunu bir nebze de olsa en temiz haliyle gün yüzüne çıkaracak evinizi taşıyacağınız zaman sizlere iyi bir rehber olacaktır. Nakliyat konusu o kadar geniştir ki bu konuyu araştırmalarımıza dayanarak belirli başlıklar altında bazen kısa bazen ise uzun anlatımlarla sizlere bilgi aktararak konunun geneli itibari ile bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. Sizlere aktarım yapacağımız konuların başında istanbul evden eve nakliyat başlığının detay niteliğinde olan; kişiye özel taşıma ve bunun nedenleri, evden eve nakliyat fiyatlandırması, istanbul nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gereken kuralları, istanbul evden eve nakliyat belgeleri, istanbul evden eve nakliyat araçları, istanbul evden eve nakliyat seçenekleri gibi bir çok konuyu sizlere aktarıyor olacağız. Şimdi konularımızın başında gelen kişiye özel konusunu detaylandırarak sizlere aktaralım ve istanbul evden eve nakliyatsiz değerli müşterilerimizde o değerli zamanlarını (nakliyat'ta en değerli süreçtir) ayırarak en ince ayrıntısına bile dikkat ederek okuyarak nakliyat sürecini özellikle istanbul nakliyat piyasasında var olan bu büyük kargaşa karşısında kolayca fikir sahibi olarak duruma yaklaşıp kazıklanmadan veya extra ücretlendirmeler gibi sektörü lekeleyen konularda öngörüye sahip olacaksınız.

İSTANBUI EVDEN EVE EŞYALARINIZA ÖZEL NAKLİYAT

Kişiye özel nakliyat sürecini açıklamak ve işin detaylarını sizlerle paylaşmak sizeleri her zaman olduğu gibi günlük hayatımızla da oturduğumuz eşyaların büyük bir önemi ve değeri olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır... Çünkü sahip olduğumuz eşyalarımızın bizler için maddi ve manevi değere sahiptir ve bu değerleme konusu ise mutlaka kişilere göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Eşyalarınızın eski olması, yeni olması, kırık veya cizik olması gözetmeksizin var olan durumunu koruması için elimizden geleni yapar üstelik kırılmasın, çizilmesin, hasar görmesin diye aşırı özen gösteririz. Hele bazı eşyalar vardır ki manevi değeri önemi daha büyüktür. Bu eşyalar nenenizden kalmış bir sandık, tablo, dedenizin en çok kullandığı sallanan sandelye, sehpa, miras kalmış herhangi bir ev eşyası veya özel bir koleksiyonunuz vs. olabilmektedir. Veya çok özene özene zevkinize göre özel tasarladığınız kardolap, solan takımı, çocuk odası bu durum hem maddi hemde manevi anlamda önem taşır.

Herkesin bildiği üzere meşur ata sözümüz (mal canın yongasıdır) kimileri için tarihi önemi, kimileri için manevi önemi, kimileri içinse maddi değeri yüksektir. Gördüğünüz üzere bu hususun ne kadar önemli olduğu her kişi için farklı derecelerde öneme sahip olduğunu öğrenmiş olduk ve denge nakliyat olarak bu değerlerinizi kendi değerlerimiz olarak kabul görüp benimsemekteyiz. Bu konu için sizler için önem arzeden bu konuyu en ince ayrıntısına kadar bilip bunun için de sürekli kendi alt yapımızı geliştirip çağın gereksinimlerine uyum sağlamaya çalışıyoruz. Peki istanbul kişiye özel nakliyat için bu söylediklerimizden sonra sizlere en iyi ve en özel nakliye hizmeti sağlamak için neler yaptık, neler yapıyoruz ve neleri yapmamız gerektiğini aşağıdaki anlatacaklarımızla aktaracağız.

EŞYANIZA ÖZEL NAKLİYAT İÇİN YANİ SİZLER İÇİN NELER YAPIYORUZ ?

Manevi değeri yüksek eşlarınız için özel ambalajlama taşınmaya uygun deilse özel asansör sistemi ile gerekirse sadece o eşyanıza özel nakliye aracı ile nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Bu tür maddi değeri yüksek mobilya türü ağırlıklı eşyalarnız için denge nakliyat'a özel "çok kornuklalı +ambalaj" en az 10 yıllık tecrübeye sahip özel tasalanmış mobilyalarınız için mobilyacı personellerimiz aracılığıyla istanbul evden eve nakliyat hizmetinizi yapmaktayız. Evinizde ekstra önem verdiğiniz eşyalarınız var ise bize eşyanız ile ilgili bilgi vermeniz doğrultusunda eşyanıza özel mutlaka nakliye planlanması yapılacaktır.

istanbul-evden-eve-nakliyat-hizmet-anlayisimiz

KİSİYE ÖZEL EVDEN EVE NAKLİYAT

Kişiye özel nakliye hizmeti bilindik ve yaygın bir hizmet değildir ve bu durum heleki ülkemizde evden eve nakliyat sektörü avrupa standardlarına oranla daha çok kötü bir durumdayken başarabilmek çok zor durumdur. Bunun altında yatan yüzlerce sebebi anlatmadan önce "üzüm üzüme baka baka kararır" atasözümüzü baz alırsak ne kadar da doğru olacaktır. Çünkü bir nakliyatçı özen göstermeden özen gösteren firmalarla aynı ücreti alınca zaman içerisinde iyi firma da kötüye benzemeye başlamaktadır. Şimdi ise uzun yılların vermiş olduğu tecrübemizle sizlere bu durumun bilimsel açıklamasını yapalım. Bu durumun sebebi istanbul evden eve taşımacılık sektörü için ele alacak olursak ülkemizde resmi olarak tam manasıyla yeterli düzeyde alt yapısını tamamlayabilmiş firmaların olmaması ve gelişen dünya teknolojisine uyum sağlamaya çalışmaya bile yeterli fiziki altyapısnınolmamasıdır ne de bunun gayreti içerisindedir. Tamda bu esnasında yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimlerimizi size daha planlı ve üst düzey kişiye özel evden eve nakliyat'ı vaad ediyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sesli Not

Sizlere taşımacılık alanında bir ilke imza atarak genel olarak taşımacılığın ince ayrıntılarını bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Şimdi ise sizlere ne kadar değer verdiğimizi eşyalarınız üzerinde empati yaparak en ince ayrıntısına kadar hesaplamalar yaparak neden kişiye özel nakliyat yaptığımızı açıklayacak bir kaç cümle aktaralım sizlere.

NEDEN KİŞİYE ÖZEL NAKLİYAT

Kişiye özel nakliyat kavramının ortaya çıkma sebeblerinden sizlere bir çoğunu aktarmıştık. Şimdi ise bunun en büyük nedenlerinden birisi olan evden eve nakliyatının standart ve sabit bir hizmet türü olmaması kaynaklı olduğundandır. Bu durumun sebebi ise her kişinin farklı türlerdeki eşyasının olması ve tür, fiyatlarının aynı kalitede olmaması ve aynı zamanda her kişinin istanbul evden eve nakliyat tercihitaşınmadaki yaşam koşulu (zaman), ev düzeni ve hassasiyetleri kişiden kişiye sürekli farklılık gösterebilmesidir. Bizim açımızdan bu gayet normal ve de olması gereken bir durumdur. Fakat bu sektörün bir takım negatif etkilerinin olmasından dolayı kişiye özel taşımacılık ile ilgili kısıtlı (taklit) bir kaç örnek vermek gerekirse 1.Kişiye özel hijyen 2.kisiye özel zaman 3.kisiye özel personel 4.kisiye özel ambalaj 5.kisiye özel araç Ve buraya yazamadigimiz daha çok örnek Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bu tür hasasiyetlerinizi FİYAT ALMADAN ÖNCE talep formu üzerinden ve telefon ile bize bu durumu bildirmeniz gerekmektedir.

Kişiye özel ve eşyanıza özel nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bu tip hassas konularda mutlaka müşteri temsilcilerimizle kuracakları iletişim esnasında taleplerini iletmeleri gerekmektedir.
İstanbul evden eve nakliyat firması ile yapacağınız nakliye süreçlerinin en önemli kısımlarından biri de bu sürecin fiyatlandırılmasıdır. Bir çok farklı firma ile kuracağınız iletişim sonucunda göreceksiniz ki nakliyat fiyatları her firmaya göre farklılık gösterecektir. Farklı fiyatların olması siz değerli müşterilerimizin kafasında bir çok olumsuz soruyu getireceği gibi istanbul'da evden eve nakliyat ihtiyacınızda tercih etmenizde de olumsuz etkiler oluşturacaktır. Peki daha çok fiyat uygunluğu ile tercih edilme hususunu barındıran bu fiyat - tercih ilişkisinde sizlerde ucuz fiyatlı firmayı tercih ederseniz ne gibi sorunlarla karşılacaksınız size bu konuyu maddeler halinde anlatmadan önce sadece başka bir atasözümüzü aktararak konumuza geri dönelim. "Ucuz Etin Yahnisi Pek Yavan Olur." görüldüğü üzere sadece bu söz bütün konuyu sizlere açıklamaya yetecektir sanırım.

İstanbul'da Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Fiyatlandırma Ayrıntıları

 • Kalitesiz malzeme kullanımı ile fiyatlar düşük olur
 • Taşımaya uygun araç tahsis edilmemesi (Araç hacmi ve ev taşımaya uygun özel dizayn edilmiş araçlar) ile maliyet azaltılmasına gidilir.
 • Taşıyıcı personelin konusunda uzman olmaması sayesinde eşyalarınızın güvensiz personellerce taşınması gibi negatif durum söz konusu
 • Taşıyıcı personelin gerekli niteliklere sahip olmaması (Özveri ve Kişilik) ile eşyalarınızın nasıl paketleneceği ve taşınacağı gibi hususlar hakkında bilgi sahibi olmaması durumudur.
 • Taşıyıcı personelin gerekli konularda eğitilmemesi ile eşyalarınızdan tutun da sizlere karşı tavırlarında saygısızlık hissedersiniz.
 • Mobilya montajında gerekli tecrübeye sahip olunmaması (Monte ve demonte) ile eşyalarınızın güvenligi kimbilir nasıl olacaktır.
 • En popüler olan yabancı uyruklu insanların çalıştırılması (Beden işçisi) ile ucuz işcilikle kalifiye olmayan personel çalıştırılarak eşyalarınızın zarar görmesi ihtimali.istanbul-evden-eve-nakliyat-fiyatlandirmasi

Gibi yüzlerce neden ile istanbulda evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz firmaların verdiği fiyatları mukayese ederken mutlaka bu tip hususları da dikkate alarak firma ile çalışmaya başlamalıdır. Firmamız taşınması zor olan daireler için bile fiyatlandırma politikamızı da içine alarak şeffaf bir fiyatlandırma yaparak müşterilerimize en uygun nakliye fiyatlandırması sunmaktayız. Çünkü konuşulan fiyat ile nakliye esnasında talep edilen fiyat farklılığı yaşanması müşterilerimizi zor durumda bırakmaktadır. Bizlerde bu tip durumlarla müşterilerimizi mağdur etmemek için hizmetlerimizde şeffaflığa önem vermekteyiz. Sizlere ilk konuştuğumuzda ki netliğimiz ne ise sizlere iş sonunda talep edeceğimiz fiyat ta aynı olacaktır. Bizler denge nakliyat olarak sizlerden çok bir ücret istememekteyiz, sadece sizlerden hakkımız ve çalıştırdığımız hem insan hem de araç masraflarını karşılayacak birazda bizlerin bu sektörde hayatta kalabilmemiz için gerekli miktarları alarak işlem yapmaktayız. İşte gördüğünüz üzere istanbul evden eve nakliyat fiyatları konusunda sizlere karşı bu derece şeffaf davranmaktayız.

Şimdi sizlere sitemizde daha önce paylaşmış olduğumuz uygun fiyatlı nakliyat nasıl olur, eğer hangi zamanlarda ve günlerde tercih edersek daha ucuz ve aynı zamanda kaliteli nakliye hizmeti alırız gibi aklınıza takılan sorularınıza cevaben aşağıdaki maddelerimizi sizlerle tekrar paylaşmış olduk.

İstanbul'da Uygun Fiyatlı Nakliyat Nasıl Gerçekleşir ?

 • Anlaştığınız nakliye firmasının boş gününün (günlerinin) tercih edin.
 • Anlaştığınız nakliye firmasının gerekli yetki belgelerine sahip olmasına dikkat edin.
 • Anlaştığınız nakliye firmasının Ticaret Odası kaydının olmasına dikkat ediniz.
 • Anlaştığınız nakliye firmasının eşyalarınızı tek seferde alabilecek araç kapasitesinin olmasına dikkat ediniz.
 • Tatil dönemi ve haftasonu fiyatların diğer günlere göre daha yüksek olduğunu unutmayın.
 • İmkanınız var ise eşyalarınızı kendi imkanlarınızca kolilenmesini (Bardak, porselen, kıyafet vb.) sağlayın.
 • Fiyat araştırması yaparken taşınmanızla ilgili bilgileri net ve açıklayıcı şekilde nakliyat firmasıyla paylaşın.
Aşağıda paylaşmış olduğumuz sembolij nakliyat fiyat tablosu sayesinde nakliye araçları ve onların ücretlendirmesi ile ilgili sembolik tablo sayesinde nakliye - araç - fiyat 3'lüsünün ilişkisini öğrenmiş olacaksınız.

Sembolik Nakliyat Fiyat Tablosu

Ev Tipi Araç Tipi Ücreti
1+1 Oda Sayısı Kamyonet 650 TL / 3 Saat
2+1 Oda Sayısı Panelvan 880 TL / 4,5 Saat
3+1 Oda Sayısı Axor 1500 TL / 6 Saat
4+1 Oda Sayısı Atego 2500 TL / 1 Gün
Yukarıda görülen nakliyat fiyatları sembolik olup tamamen sizlere nakliye fiyatları konusunda bilgi sahibi olmanız amaçlı yazılmıştır. Nakliye Fiyatlandırması evinizin oda sayısına ve kullanılacak araç tipine göre farklılık göstermektedir. Lütfen doğru bilgilendirme için firma yetkililerimizden bilgi alınız.

İSTANBUL NAKLİYAT FİYAT HESAPLAMA

Sizlere özel olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de bulunan illerimiz arasındaki nakliye fiyatlarını hesaplayabilmeniz adına yazılım firmaları ile özel bire bir görüşmelerimiz neticesinde iller arası nakliye hesaplama yazılımı yaptırarak sitemize entegre etmiş bulunmaktayız. Firma yetkililerimizle yaptığımız öncesi toplantılarda Ankara'da ikamet eden memur müşterimizin tayinin İstanbul'da Bağcılar'a çıktığının varsayımıyla tüm Türkiye'nin ilçelerini bile kapsayan geniş bir nakliyat hesaplama yazılımı projesi ortaya çıkardık. Ve yazılım firmaları ile yaptığımız görüşmeler neticesinde sizlere şehirlerarası nakliyat hesaplama sayfamıza entegre çalışan hesaplama robotunu yazdırmış bulunmaktayız.

Evden eve nakliye hizmeti bilindiği üzere standart ve sabit bir hizmet değildir. Hizmetin standart ve sabit olmaması hizmetle beraber ücrette de değişikliğe sebep olmaktadır. Piyasa koşullarının belli bir fiyat politikasının bulunmaması, personel ve uzaklık gibi kavramların fiyat ve zaman gibi konuların etki etmesiyle ortaya çıkar.

istanbul-evden-eve-nakliyat-infografik

Tabiki bu konuyu farklı izahlarla internet ortamlarında bulabilmeniz münkün olmakla birlikte bizler diğer firmaları bir kenara bırakarak sadece sizlere tecrübelerimiz kaynaklı edindiğimiz birikimle bilgi paylaşımında bulunmaktayız.

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde ulaşmak istediğimiz bilgiler bir tık kadar uzağımıza gelmişken ve firmamız olarak öncelikli müşteri memnuniyeti açısından durumu değerlendiğinde sizlere aşağıda paylaşacağımız hususlara dikkat etmeniz gerektiğini söylemekteyiz. Çünkü ulaşmak istediğiniz firma hakkındaki kapsamlı araştırmayı bu ip uçları sayesinde kolayca edinebilirsiniz.

Nakliyat Firması Nasıl Tercih Edilmelidir ?

 • Nakliyat firması hakkında kullanıcı yorumlarını form sitelerini kullanarak bilgi edinin,
 • Bütün nakliye süreçlerinin neler olduğunu gözden geçirerek bilgi edininiz,
 • Nakliye araçlarının sayısına ve kalitesine bakarak bilgi edinin,
 • Ambalajlama ve taşıma teknikleri neler olduğunu sorarak bilgi edinin,
 • Nakliyat fiyatları nedir ? özellikle telefonla ilk konuşmanızda sorunuz,
 • Evden eve nakliyatı genel olarak düşünerek kafanızda canlandırdığınız kaliteye göre bir firma seçimi yapın.
 • Nakliye Firmasına saip olduğu nakliyat belgelerini sorun
Başka bir konumuz ise ve bizce istanbul evden eve nakliyat hizmeti veren firmalarda kesinlikle olması gereken ve bunu her müşterimizin mutlaka firmaya sorması gereken konu ise nakliyat belgeleridir. Günümüzde hem ilgili bakanlığımızın hem de diğer yetkili mercilerin istanbul evden eve nakliye hizmeti veren firmalardan kesinlikle aradığı k1 ve k3 yetki belgesidir. Bu yetki belgeleri olmadan kesinlikle İstanbul trafiğinde nakliye işlemi yapamazsınız. Yapıyor olsanız bile yakalandığınızda hem maddi hem de manevi sorunlarla karşılaşırsınız. İşte bu denli önemli bir belgeye sahip olmak hem kaliteli firma imajını yansıtacak hem de İstanbul'da nakliye hizmeti yapan firmalarla çalışmanız açısından elinizde güçlü bir koz belgesidir. Aşağıda bu belgelerle alakalı hem bilgi sahibi olabilir hemde nakliye belgeleri adlı sayfamızdan sahip olduğumuz belgelerimize bakarak firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nakliyat Belgeleri

istanbul-evden-eve-nakliyat-k1-belgesi istanbul-evden-eve-nakliyat-k3-belgesi

K1 Belgemiz

K1 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. K1 yetki belgesi için başvuran kooperatifler dahil tüzel kişilerin, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus en az 3 adet özmal birim taşıta sahip olması gerekmektedir.

K3 Belgemiz

K3 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. K3 yetki belgesi için başvuranların, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus özmal birim taşıtlarla en az 30 ton taşıma kapasitesine sahip olmaları şarttır. Yukarıda sizlere k1 ve k3 nakliyat belgelerimizi sunarak nakliyat hizmetindeki kalitemizi de bir nevi ortaya koymuş bulunmaktayız Nakliyat Fiyatları konusunda neden prensipli olduğumuzu verdiğimiz hizmet kalitesi yanında sembolik fiyatlar olduğunu görmenizi istedik. Diğer sahip olduğumuz nakliyat belgeleri için firma yetkililerimizle iletişime geçiniz...

Nakliyat Araçlarımız

Sizlere bu yazımızda İstanbul evden eve nakliyat hizmetini verirken söylediklerimizin en önemli parçalarından biri olan nakliye araçları konusuna da biraz olsun değinerek yazımızı sonlandıralım. Sahip olduğumuz araçları sizler için derlediğimiz videolarımızla veya nakliyat araçları adlı sayfamızdan da inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız ister şehirleriçi nakliyat olsun isterse şehirlerarası nakliyat olsun ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı gibi durumlarda eşyanızın büyüklüğüne göre size en uygun aracı temin ederek taşınma sürecinizi yapıyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, evleriniz için araç seçeneklerimiz mevcut olup extra villa türü evleriniz ise de eşyalarınız için dizayn edilmiş araçlara sahibiz.

Nakliyat Araçlarımız

Sizlere Nakliye Taşımacılığı hizmetimizi daha iyi verebilmek adına araç filomuzu nakliyat'a uygun dizayn ve konfor ile tasarlıyoruz.

Bütün Araçlarımız tamamen kendi firmamıza ait olup dışarıdan yabancı araçlar çalıştırmıyoruz. Bu yüzden eşyalarınızın başına gelebilecek bütün istenmeyen sorunları firmamız olarak üstlenmeyiz. Eşyalarınız taşınırken şöförlerimizin nakliyat prosedürlerine birebir uyarak taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Sonuç olarak biz denge nakliyat olarak size kısa bir tarihçe yaparak nakliyat hakkında detaylı bilgiler aktardık, fakat nakliyat ip uçları, nakliyat görüşmeleri, ambalajlama hizmeti, asansörlü nakliyat, teknolojik nakliyat, banka nakliyesi, nakliyat kriterleri, nakliyat hizmeti gibi onlarca konu hakkında sizlere bilgi vermek isterdik lakin uzun lafın kısası size bir nebze istanbul evden eve nakliyat konusunu anlatmış olduk. Ama yazımızı sonlandırmadan da sizlere özelikli olarak üzerinde durduğumuz ve banka nakliyat konusunu ilgili sayfamız olan http://www.dengenakliyat.com/banka-nakliyat.html adresten inceleyerek bilgi sahibi olabileceğini söyleyerek yazımızı sonlandıralım.

İstanbul Evden Eve Nakliyat - Nakliyat Sitesi Kısa Yolları

 


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.
İstanbul Evden Eve Nakliyat
Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar İstanbul, Bağcılar 34560
Phone: 0212 432 49 86