"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Kaliteli Nakliyat

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat

Şüphesiz diğer sektörlerde olduğu gibi nakliyat sektöründe de her firma kendisini sektörün en iyi olarak görmektedir. Fakat kalite standartı olmasının yanı sıra nakliyatta kalite denilince bir takım kriterler olmazsa olmazlardandır.

Kaliteli Nakliyat denilince akla ne gelmeli diye aklınıza bir soru geldiğinde sizlere aktaracağımız bilgiler ışığında evden eve taşımacılıkta kalite skalası ne olmalı sizlerde anlayacaksınız.

Nakliyat işlemini sizlerde kolayca yapabilirsiniz. Bunu söylememizin bir nedeni olmalı muhakkak. Çünkü nakliyat işine uzaktan da olsa ilgi duyan insanların "Bu işte çok para var" diyerek köyündeki iki ineği satıp eski bir kamyon alıp, "Bende artık evden eve nakliye firmasıyım" demesidir.

Ve özellikle istanbul'da nakliyat alanında gerçekleşen acı bir durum bunun göstergesidir ve bundan dolayı ortaya çıkan haksız rekabet evden eve nakliye sektörünün ismini zedelenmesine ve insanlar tarafından bir güvensizlikle karşılanmasına neden olmuştur.

Akabinde işini layıkıyla ve sadece bu işle uğraşan insanların bu haksız rekabet ortamında gitgide sayısının azalmasına ve bu işi korsan yapan firmaların artmasına sebep olur.

Kaliteli Nakliyat Firması Seçimi Süreci

  • Nakliyat Firmasının; Evden eve taşımaya uygun yetki belgelerinin olması (K3 Yetki Belgesi)
  • Nakliyat Firmasının; Ev taşımaya uygun üst düzey yetki belgesinin olması (ÖDY Belgesi).
  • Nakliyat Firmasının; Türk Ticaret Odası kaydının bulunması.
  • Nakliyat Firmasının; Vergi Dairesi'ne kayıtlı olması.
  • Nakliyat Firmasının; sadece ev taşıma işiyle uğraşıyor olması
  • Nakliyat Firmasının; en az 10 yıllık taşıma tecrübesinin olması
  • Nakliyat Firmasının; bünyesinde bulunan araçların özel dizayn edilmiş olması.
  • Nakliyat Firmasının; çalıştırdığı personelin en az 5 yıllık tecrübesi olması.
  • Nakliyat Firmasının; kullandığı ambalaj malzemelerinin hijyenik olması.
  • Nakliyat Firmasının; kullandığı ambalaj malzemelerinin korunaklı ve dayanıklı olması.

Yukarıda saydığımız bütün özellikleri bünyesinde bulunduran bir nakliyat firmasını gözleriniz kapalı bir şekilde tercih etmelisiniz. Heleki günümüzde bu saydığımız özellikleri bünyesinde barındıran Denge Nakliyat olarak bizden başka bir elin parmakları sayısınca firma bulunduğundan istanbul'da faaliyet gösteren bizleri 7/24 tercih edebilirsiniz..

2008 yılından bu yana yüksek rekabetin oluşmasından dolayı korsan firmaların ve işini düzgün yapmayan daha yoğun çalıştığını görmekteyiz. Asıl sebebi ise evden eve nakliye sektöründeki firmaları ve personelini denetleyen bir kamu kuruluşunun bulunmaması. Ulaştırma Bakanlığı 2005 yılında verdiği K3 yetki belgesine rağmen denetleyen bir kurumun olmamasından dolayı bu firmaların (korsan) önüne geçememiştir. Sizlerde nakliyat konusunda tercihiniz kalite, güven ve titiz bir nakliye süreci yaşamak ise sizleri çayımızı içmeye davet ediyoruz.


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.