"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Nakliyat Belgeleri

Sahip Olduğumuz Nakliyat Belgelerimiz

nakliyat fiyat hesaplama

Nakliyat Belgelerimiz

Türkiye'nin geniş bir nüfusa sahip olmasında büyük bir pay sahibi olan mega kentlerden biri olan İstanbul'da yaşam gibi bir çok iş ve alanda da zorluklar yaşanır. Bunlardan en çok etkilenen alanların başında nakliyat firmaları da gelmektedir. İstanbuldaki nüfusun çok olmasından kaynaklanan trafik sıkıntısı firmaların baş çeken sorunlarından biri haline gelmiştir.

Özellikle iş giriş ve çıkış saatlerine denk gelen veya trafikte kalan araçların saatlerce hareket edememesinden kaynaklı olarak yolda geçen vaktin müşteriyi ve firmayı zor durumda bıraktığını görürüz. Diğer şehirlere oranla yasaklar İstanbul'da diğer şehirlerden daha çok etki eder. Sabah 06.00-10.00 ve akşam 16.00-22.00 saatleri arasında kamyonlara yasak gelmesi özellikle bu alanda trafik benzeri sıkıntıları beraberinde getirir.

Bu tip karşılaşılan sorunlarla birlikte müşterilerimiz her ne kadar vakitten tasarruf etmek istemeselerde bütün bunlara rağmen ürünün beklenenden geç gelmesi en büyük örneklerindendir.

İstanbul'un eski semtlerine ev taşıyan insanların evi taşırken anlaştığı nakliye firmalarını ek olarak bekleyen sorunlardan bir diğeride dar sokaklardır. İstanbul'un eski mahalleleri ve semtlerinden kimimizin gezerken karşılaştığı bu dar sokaklar nakliye araçlarının girmesinde büyük zorluklara sebep olurken bazen giremeyip eşyaların uzak mesafelerden taşınmasına sebep olabilir.

K1 Belgemiz

K1 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. K1 yetki belgesi için başvuran kooperatifler dahil tüzel kişilerin, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus en az 3 adet özmal birim taşıta sahip olması gerekmektedir.

K3 Belgemiz

K3 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. K3 yetki belgesi için başvuranların, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus özmal birim taşıtlarla en az 30 ton taşıma kapasitesine sahip olmaları şarttır.

Yukarıda sizlere k1 ve k3 nakliyat belgelerimizi sunarak nakliyat hizmetindeki kalitemizi de bir nevi ortaya koymuş bulunmaktayız. Nakliyat Fiyatları konusunda neden prensipli olduğumuzu verdiğimiz hizmet kalitesi yanında sembolik fiyatlar olduğunu görmenizi istedik. Diğer sahip olduğumuz nakliyat belgeleri için firma yetkililerimizle iletişime geçiniz..


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.