"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

En İyi Nakliyat Firması

Kaliteli Nakliye Firması

Taşınırken Eşyalarınızı En İyi Nakliyatcı Taşısın

Sizlere taşımacılık alanında en iyi nakliyat firmasını tanıtalım dedik. Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önve güven ardından tecrübe ve son olarak ise temiz bir nakliyat süreci sunduk hep.

Eşyalarınızın bir yerden diğer bir yere taşınırken dikkat etmeniz gerekenlerden tutunda sorunsuz bir taşıma sistemi nasıl olur bütün bu sorunlarınızın çözümü tabiki denge nakliyatta.

Bir nakliyat firmasının iyi olarak nitelendirilmesi için müşterilerinin yaptıkları yorumlar çok önemlidir. Eğer hizmet verilen müşteri yorumlarında başarı % 80'in üzerinde ise bu nakliyat firması kaliteli bir hizmet sunduğu aşikardır ve nettir.

Nakliye hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz hep komşularına, arkadaşlarına veya dostlarına eğer eşyaları taşınacaksa hep bizleri tavsiye etmişlerdir. Bizlere gelen telefonların çoğunda numaranızı felanca kişiden aldım sizinle nakliyat yapmış ve çok beğenmiş o tercih etti bizde sizlerle çalışmak istiyoruz diye.

Nakliyat Firmalarının Fiyatlandırma Kriterleri

  • Evin oda sayısı
  • Monte ve demonte edilecek eşya sayısı (Dolap, TV ünitesi, masa ve yatak ranzası)
  • Ambalajı yapılacak mobilya sayısı
  • Koli ve poşet sayısı
  • Dairenin bulunduğu kat sayısı
  • Yüksek binalarda yük asansörünün olup/olmaması
  • Aracın taşınabilecek olan bina veya blokun önüne yanaşabiliyor olması
  • Merdivenle taşınılacak ise merdivenlerin geniş ve dar olması
  • Her iki evin arasındaki uzaklık (20 km içinde fiyat değişmez)

Özellikle istanbul'da ağırlık olarak hem memur kesimin hem de diğer işlerde çalışanların çok olması, taşınma ve nakliye iş hacmini artırdığı ortadadır.

Bu yüzden istanbul nakliyatçılık alanında epeyce gelişmiş ve bu nakliyat hacmini karşılamak amacıyla bir çok nakliye firması ortaya çıkmıştır.

Fakat bir iş kolunun ne kadar çok olursa bu süreç o kadar iyi yönetileceği düşünülmemelidir.

Nakliyat firmaları bir çok kaliteye göre ayrımlara sahip olduğu kimisinin fason veya kaçak nakliye olarak adlandırdığımız çalışma prensibine sahip olduğu kimi nakliyat firmalarının da bu işi profesyonel olarak icraa ettiği günümüzün gerçeğidir.

Bu yüzden evden eve taşımacılık yapacaklar için dikkate almaları gereken en önemli hususların başında evden eve nakliyat firmasının kaliteli ve belgeli nakliye firması olmasına dikkat etmelidirler.


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.