"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Nakliyat Fiyatlarımız

Nakliye Fiyatlandırma Politikamız

Nakliyat Araçlarımız

Araçlarımız ister şehirleriçi nakliyat olsun isterse şehirlerarası nakliyat olsun evinizin ve eşyanızın büyüklüğüne göre size en uygun aracı temin ederek taşınma sürecinizi yapıyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, evleriniz için araç seçeneklerimiz mevcut olup extra villa türü evleriniz ise de eşyalarınız için dizayn edilmiş araçlara sahibiz.

Bütün Araçlarımız tamamen kendi firmamıza ait olup dışarıdan yabancı araçlar çalıştırmıyoruz. Bu yüzden eşyalarınızın başına gelebilecek bütün istenmeyen sorunları firmamız olarak üstlenmeyiz. Eşyalarınız taşınırken şöförlerimizin nakliyat prosedürlerine birebir uyarak taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

"2005 Yılından Beri Hizmetinizdeyiz"

Bu güne kadar sürekli kendini geliştiren ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyen şirketimiz Nakliyat Firmaları arasında özellikle istanbul evden eve taşımacılık'ta zirveye oturmuştur...

EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLARI NEYE GÖRE HESAPLANIR

Nakliyat fiyatları üzerene yazılmış o kadar yazı vardır ki internette, siz değerli müşterilerimiz için 10 yılı aşkın tecrübemize dayanarak sizlere sade, anlaşılır, nakliye için ihtiyacınız olan tüm bilgileri vermeyi düşünmekteyiz. Çünkü bu kadar nakliye üzerine yazılan çizilen bilgi mevcut iken siz değerli müşterilerimizin karar vermelerinizde zorlanacağınız varsayımıyla hareketle sizlere bu bilgileri vereceğiz.

Evden eve nakliye hizmeti bilindiği üzere standart ve stabil bir hizmet değildir. Hizmetin standart ve sabit olmaması nakliye hizmeti ile birlikte, ücrette de değişikliğe sebep olacaktır. Nakliye piyasasında üzülerek söylemekteyim ki belli bir fiyat politikasının bulunmaması, siz değerli müşterilerimizin nakliyat firması seçiminde de kararsız kalmanıza sebep olacağı aşikardır.

Nitekim Nakliyat piyasasının da kendi içerisinde koşullara bağlı olarak nakliye fiyatlandırması ortaya çıkmaktadır. Fiyatlandırma hemen hemen bütün nakliyat firmalarında personel, uzaklık ve en önemli bir kaç firmada olmak üzere kaliteli hizmet gibi kavramların fiyat ve zaman gibi konularıda bünyesine katarak nakliye fiyatları oluşturulmasında önemli etkenleri oluşturmaktadır.

Nakliye Firmalarının sizlere verdiği hizmette özellikle unutmamanız gereken şeyin Nakliye hizmeti alınırken bir ürün değil de hizmet alındığı, bu hizmette de fiyatını belirleyen unsurların zaman, mesafe, emek ve kalite olduğu ve her taşınan evin aynı hizmet boyutunda olmadığı kesinlikle bilinmelidir. güvenli nakliyat

Gelin sizlerle basit bir nakliye fiyatı hesaplama işlemi yapalım. (X kişi 2+1'lik bir evi 750 TL fiyata taşıtırken siz 1500 TL gibi bir rakama taşınabilirsiniz. Bu gayet doğal ve normaldir. Sebebi ise taşınacak olan eşyalarınızın boyutu, hacmi, gösterilmesi gereken itina, katlar arasındaki fark, monte- demonte edilecek eşya sayısı, personel sayısı ve mesafe gibi)

Yaptığımız taşıma tecrübelerinden bir örnek daha vermek gerekirse; istanbul Batı Şehirde bulunan 2+1'lik bir evin maliyetiyle mahalle apartmanında oturan 2+1'lik bir evin nakliye maliyeti aynı olmamaktadır.

Bunun birinci sebebi Batı Şehirde aracın taşınılacak olan blokun önüne yanaşamamasıdır. Bu da sizin değer verdiğiniz eşyalarınızın nakliye esnasında uzun mesafeye manuel olarak taşınması demek olmaktadır. Bu nakliye esnasında çalışacak kişi sayısını, eşyalarınızın kırılması, çizilmesi, yine çalışacak personelimizin iş yükünü de üzerine eklediğinizde sizlere o bölgede iseniz verilecek nakliye fiyatının pekde fazla olmadığını anlayacaksınız.

Nakliye Fiyatı

Nakliyat Fiyatlarını açıklamak ne kadar kolay olsa da bu evden eve taşıma süreci kişiler için farklılık gösterdiğini de unutulmamalı fiyatlandırma değişikliliği kişiye göre değişmektedir..

Nakliye süreci kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bir çok taşınma öncesinde ve sonrasında ortaya çıkabilecek durumlar mevcuttur. Bu durumlara nazaran nakliyat fiyatlandırmasını göz önüne alarak size özel fiyatlandırma yapmaktayız.

Denge Nakliyat Servet TAŞDEMİR

Taşınacak insanların bu duruma ilk izlenimlerinde farklı gözle baktığı görülürken taşıma ve hizmet esnasında ya da yetkili kişiden bilgi alırken bu durumun farkına vardığını görürüz. Ve fiyatlandırmamızı firmamız politikaları doğrultusunda ne müşterimizi yüksek fahiş fiyatlarda üzmek ne de Sizlere kaliteli hizmet sunarken hak ettiğimiz ücretin eksiğini alarak firmamızı zor duruma sokmak.

Bizlerin Denge Nakliyat olarak "Ürün satmıyoruz, hizmet veriyoruz." polikamızıda göz önüne aldığımızda gerçekten fiyatlandırmamızı başarılı buluyoruz.

Şimdi sizlere başka bir bakış açısı ile nakliye fiyatlandırmasında kriter alabileceğiniz başlıca nakliyat fiyat sebeplerini maddeler halinde açıklayalım.

Nakliyat Fiyat Sebepleri

 • Evin oda sayısı
 • Monte ve demonte edilecek eşya sayısı (Dolap, TV ünitesi, masa ve yatak ranzası)
 • Ambalajı yapılacak mobilya sayısı
 • Koli ve poşet sayısı
 • Dairenin bulunduğu kat sayısı
 • Yüksek binalarda yük asansörünün olup/olmaması
 • Aracın taşınabilecek olan bina veya blokun önüne yanaşabiliyor olması
 • Merdivenle taşınılacak ise merdivenlerin geniş ve dar olması
 • Her iki evin arasındaki uzaklık (20 km içinde fiyat değişmez)

Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

Popüler Nakliyat İpuçları

Hazırlama
 • Nakliyat konuları için buzdolabınıza hatırlatıcı stickerlar yapıştırın.
 • Yapacağınız hususları unutmamak için bilgilerinizi deftere yazın
 • Evden Eve Taşınma işlemi için Nakliyat firmaları listesi çıkartın
Paketleme ve Etiketleme
 • Her odanız için yeterli koliler hazırlayarak toparlanma sürecini başlatın.
 • Paketleriniz Üzerine İçeriğini yazarak ayrımlar yapın
 • Kırılması kolay eşyalarınız için daha korunaklı ambalajlama yöntemi seçin
 • Birkaç günlük tatile çıkıyormuşcasına kendiniz için giyecek bavulu hazırlayın
© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.