"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Nakliyat Kriterleri

Kaliteli Nakliye Kriterleri

Nakliyat kriterleri

Nakliye kriterleri başlığından da anlaşıldığı üzere profesyonel bir taşımacılığın olmazsa olmaz bir çok önemli hususları mevcuttur..

21. yüzyıl taşımacılığında artık her firma bir takım prensiplere sahip olarak faaliyet gösterirken nakliye alanında da firmamız bir takım prensiplerle hareket etmektedir.

Taşımacılık sektörünün gelişmesine doğrudan veya dolaylı olarak katkılar sağlayan denge nakliyat olarak bizler bir müşterimizin taşınma öncesinde ve sonrasında yapması gerekenleri bir çok kere sizlere aktarmıştır. Fakat bu yapılacakları maddeler halinde aktarmaktan çok bir nakliyat firmasının sahip olması gereken olmazsa olmazlardan bahsetmeyi uygun gördük.

Eğer kusursuz bir taşımacılık felsefesi ile taşımacılık yaptığımızı iddaa ediyorsak bunun bir nedeni olduğunu ve nakliye kriterlerinin de neler olduğunu sizlere aktararak paylaşımda bulunalım.

Nakliyat Kriterleri

  • Taşınma öncesinde müşteri ile bilgi paylaşımı Evin oda sayısı, eşya yoğunluğu vs,
  • Taşınma öncesinde sökülecek mobilya için usta tercihi sorgulanması,
  • Ambalajı yapılacak mobilya sayısı sorusu
  • Koli ve poşet sayısı
  • Dairenin bulunduğu kat sayısı
  • Yüksek binalarda yük asansörünün olup/olmaması

Yukarıdaki soru ve benzeri sorular için cevaplar alındıktan sonra eşyası taşınacak müşteriye en uygun nakliyat aracı, yine uygun nakliye personeli, eşyalar için uygun ambalajlama ve kolileme hizmeti,benzeri çalışmalar yapılarak ideal nakliye kriterlerini yerine getiririz.

Müşteriye talep ettiği taşınma kriterleri doğrultusunda şeffaf bir fiyatlandırma çıkartılarak bütün nakliye masrafının ne olduğu söylenir.

Fakat müşteri konuşulanların dışında farklı hizmetler de talep ettiğinde ona göre fiyatlandırma yapılır. Mesela depolama hizmeti gibi...

Nakliyat firmaları genel olarak müşterilerine her hususu aktarmadan genelleme bir nakliye fiyatı vererek taşınma esnasında konuşulan fiyatlar dışında extradan nakliyat parası talep etmektedir.

Firmamız Nakliyat Sektöründe vukuu bulan bu durumları yakinen takip ettiğinden müşterilerine alenen istedikleri hizmetlerin bu bu bu gibi söyleyip extra talep ettiği hizmetleri de fiyatlandırarak son nakliye fiyatını söylemektedir.


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.