"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Nakliyat Teknolojisi

Teknolojik Nakliyat Süreci

Nakliyat Teknolojisi

Uzun yılların birikimlerini gerek istanbul başta olmak üzere şehirleriçi ve şehirlerarası nakliyat olarak faaliyet göstermekteyiz. Bu süreçte gerek nakliyat araçlarımızı gerekse nakliye süreçlerini yönetmek amaçlı teknolojik nakliye donanımlarımızı geliştirdik.

Eşyalarınızın ilk hazırlanması süreciyle başlayan hizmet kalitemizi son yeni evinize geçinceye kadar sürdüren denge nakliyat size güvenli ve teknolojik bir nakliyatı daima vermeye devam edecektir..

Evden eve nakliyat ve nakliye hizmetlerini gerçekleştirirken sizlere biçtiğimiz zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve kalite yaftasıyla, eşyalarınızı en teknolojik nasıl taşınırsa o donanım ve ekiple hem çok daha kolay hemde hasarsız bir şekilde taşınması sağlanmaktayız.

Taşınması zor olan daireler için teknolojiyi firmamız bünyesine katarak kolayca ve zararsız bir şekilde gerçekleştiren firmamızın tüm nakliye süreçleri için bizlerle iletişime geçiniz..

Teknolojik Nakliyat

  • Evin oda sayısı
  • Monte ve demonte edilecek eşya sayısı (Dolap, TV ünitesi, masa ve yatak ranzası)
  • Ambalajı yapılacak mobilya sayısı
  • Koli ve poşet sayısı
  • Dairenin bulunduğu kat sayısı
  • Yüksek binalarda yük asansörünün olup/olmaması
  • Aracın taşınabilecek olan bina veya blokun önüne yanaşabiliyor olması
  • Merdivenle taşınılacak ise merdivenlerin geniş ve dar olması
  • Her iki evin arasındaki uzaklık (20 km içinde fiyat değişmez)

Özellikle istanbul'da ağırlık olarak hem memur kesimin hem de diğer işlerde çalışanların çok olması, taşınma ve nakliye iş hacmini artırdığı ortadadır.

Bu yüzden istanbul nakliyatçılık alanında epeyce gelişmiş ve bu nakliyat hacmini karşılamak amacıyla bir çok nakliye firması ortaya çıkmıştır.

Fakat bir iş kolunun ne kadar çok olursa bu süreç o kadar iyi yönetileceği düşünülmemelidir.

Nakliyat firmaları bir çok kaliteye göre ayrımlara sahip olduğu kimisinin fason veya kaçak nakliye olarak adlandırdığımız çalışma prensibine sahip olduğu kimi nakliyat firmalarının da bu işi profesyonel olarak icraa ettiği günümüzün gerçeğidir.

Bu yüzden evden eve taşımacılık yapacaklar için dikkate almaları gereken en önemli hususların başında evden eve nakliyat firmasının kaliteli ve belgeli nakliye firması olmasına dikkat etmelidirler.


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.