"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Ofis Taşımacılığı

İstanbul Ofis Taşımacılık Hizmeti

ofis nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı terimini açıklığa kavuşturmadan, konu hakkında bilgilendirme yapmadan önce ofis nedir, ofislerin önemi nedir, ofis dekorasyonunda neler gereklidir gibi konulara değinerek akabinde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetimizden bahsedelim. Doğru bir yaklaşımla ofis taşımacılığı yaptıracaklara muhteşem bilgiler sunulan bu yazımızla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Ofis, İşyeri, Büro Taşımacılığı

Ofisler firmaların faaliyetlerini yürüttükleri yerlerdir. Firmalar müşterileri ile ilk teması ofislerinden gerçekleştirirler. Ayrıca her türlü yasal evrak, şirkete özel dosyalar ve şirket ile müşteri arasında gerçekleştirilen sözleşmeler ofislerde bulunur. Ayrıca işletmelerin mimari dokusu, dekorasyonu ve dizaynı iş verimliliğini ve mekana duyulan ilgiyi artıran faktörlerdir. Bu nedenlerden dolayı ofis taşımacılığı hizmeti çok büyük özen isteyen bir iştir. Ofis, işyeri nakliyat hizmeti; evden eve nakliyat hizmetinden daha bilinçli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İşletmeniz ne kadar hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınırsa, iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır.


 • eşya paketleme

  Ofis Eşyalarınızın Paketlenmesi

  Ofis Taşımacılığı esnasında isteğe bağlı şekilde kolilediğiniz/kolilediğimiz eşyalarınız kesinlikle açılıp içeriğine bakılmaksızın taşıma gerçekleşir.

 • kırılacak eşya

  Kırılacak Ofis Eşyalarınızın Taşınması

  Kırılacak türdeki ofis eşyalarınızı özenle ambalajlama işlemi yapılıp korunaklı ofis taşıma araçlarımız sayesinde kırılma, çizilme gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

 • çağrı merkezi

  Ofis Taşımacılığı Çağrı Merkezi

  Eşyalarınızın taşınma esnasında veya süreç başladığında ne zaman isterseniz isteyin firma yetkililerimizi arayarak durum hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • ofis taşımacılığı

  Ofis Taşımacılığı

  Ofis eşyalarınızın özellikle mobilya guruplarınızın % 100 zarar görmeden taşıma işlemini yapmayı sizlere sunarak sektörde çok iddaalı olduğumuzu söylemekteyiz..

Denge Nakliyat olarak bunun farkında olup taşıma işlemini en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.
Ofis taşımacılığı diğer nakliyat türlerinden farklı olarak çok daha ayrıntılıdır. Ofis eşyalarının çoğunluğunu mobilyalar oluşturmaktadır. Bu nedenle taşıma firmasının bünyesinde marangozların bulunması gerekmektedir. Denge Nakliyat bünyesinde her türlü teknik donanım ve ekipman bulunduğu gibi marangoz elemanları da bulunur. Denge Nakliyat ofis taşıma işlemini şu şekilde yürütür:ofis-tasimaciligi-kartvizit

Ofis Taşımacılığı Aşamaları

1) Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren ekspertiz süreci başlar. Görevlendirdiğimiz ekspertiz ekibimiz ofisinizi görmek için sizi ziyaret eder. Böylece eşyalarınızı görme ve miktarını belirleyebilme imkanımız olur. Ekspertizlerimiz gerekli raporları aldıktan sonra size fiyat bildirilir. Karşılıklı anlaşmaya varıldığı taktirde taşınma günü ve saati belirlenir.

2) Anlaşmaya varıldıktan sonra Denge Nakliyat ofis taşıma ekibini oluşturmaya başlar. Ekspertizlerimizden aldığımız raporlara göre eleman sayısı ve araç tipi belirlenir. Daha sonra belirlenen ekip araçla beraber adresinize gelir ve ofisinizi taşımaya başlar. Burada önce demonte işlemi yapılır. Mobilyalarınız sökülür, numaralandırılır ve ambalajlanır. Dosyalarınız ve değerli eşyalarınız sizin belirlediğiniz şekilde kolilere alınır ve üzerine etiketler yapıştırılır. Tüm bu işlemlerden sonra eşyalarınız araca taşınır ve istiflenir.

3) Araca taşıma işlemi bittikten sonra ekibimiz sizden aldığı adrese doğru yola çıkar. Ofis taşımacılığının son aşaması olan bu kısımda ekibimiz önce eşyalarınızı yeni ofisinize taşımaya başlar. Eşyalar taşınmaya başlandıktan sonra marangozlarımız mobilyalarınızın montesini tamamlar ve sizin istediğiniz yere yerleştirir. Taşıma işleminin tamamı gerçekleştikten sonra ekibimiz herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol eder. Böylelikle herhangi bir hasar durumunda zabıt tutularak sigorta şirketine bildirilir.

#ofis #ofistaşımacılığı #ofisnakliyesi #ofisnakliyatı

İşyeri nakliyat hizmetine başlamadan önce, taşınacak olan malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek, uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu çalışmanın amacı, eşyalarınızın en hızlı ve en hasarsız şekilde taşınmasının sağlanmasıdır. Ofislerin taşınması hem yorucu hem de oldukça dikkatli olunması gereken bir taşıma türüdür. Bunun nedeni ofislerde ki gerek önemli belgeleri gerekse değerli eşyaların taşınması sırasında yapılacak hataların, maddi ve manevi kayıplara yola açmasıdır.

Masalarınız, çekmeceleriniz, ofis gereçleriniz, her türlü ahşap mobilya türü eşyalarınız titizlikle paketlenip, sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini yapılmaktadır. Şirketimizin kendi bünyesinde işinde uzmanlaşmış personel çalışmaktadır. Özellikle işyeri taşımacılığı için yetiştirilmiş personelimizle, büro nakliyat hizmeti problemsiz bir şekilde verilmektedir.

AYRINTI

Denge Nakliyat, şirket taşımacılığı için alanında uzman taşımacı personel ile taşınacak; bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinası vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Siz de iş yerinizi taşıyacaksanız, mutlaka Denge Nakliyat firmasından teklif alın. Kalitemizi dikkate aldığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz. Ofis taşımacılığı hizmetini verdiğimiz makalemizi tamamına ofis taşımacılığı sunumuna tıklayarak indirebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenlerofis-tasimaciligi

Değerli Eşyaların Önceden Belirlenmesi

Ofisinizi taşımadan önce anlaştığınız firma ile birlikte değerli ya da sizin için çok önemli olan eşyaları belirleyin. Buradaki temel amaç taşınma sırasında eşyalarınız toplanırken bu değerli eşyaların diğer eşyalar ile karıştırılmayıp ayrı ve güvenli bir biçimde toplanmasıdır. Böylelikle ofis taşımacılığı işleminde yeni adresinize geldiğiniz zaman bu eşyalarınızı kolaylıkla bulmanız ve işinize devam etmeniz sağlanmış olur.

Ofis Taşıma Firmasını Seçerken DİKKAT!

Şuanda sadece İstanbul’da 1000 den fazla nakliyat ve ofis taşıma firması bulunmakta. Fakat elbette ki bunların hepsi tam anlamıyla firma niteliği taşımıyor. Çoğunun taşıma belgesi bile bulunmamakta. Fakat hepsi kendisini kurumsal bir taşıma firması olarak tanıtıyor. Alacağınız ofis taşıma işleminin sıkıntısız bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız seçeceğiniz firmaya dikkat etmenizi öneririz.

Denge Nakliyat olarak uzun yılların vermiş olduğu ofis taşımacılığı alanındaki tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize hem ofisinizi güvenle taşıtabileceğiniz güvenli firma imajımızı hem de uzman çalışanlarımızın kalitesini sunarak ofis taşıma işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Hizmetimiz: Ofis Taşımacılığı

Taşıma Araçlarının Uygunluğu

Ofisinizi taşımaya gelen ekibin ve aracın uygunluğunu kontrol edin. Hiç bir ofis taşıma firması açık veya ahşap kasalı kamyon ve kamyonetlerle taşıma yapmaz. Ofis taşımacılığı araçları kapalı ve çelik kasalı araçlar olmalıdır. Açık kasalı araçlar ile mobilya ve ofis malzemelerini taşımak kesinlikle sağlıklı bir yol değildir. İstanbul ofis taşımacılığı firması olarak kesinlikle hiç bir aracımız açık kasalı değildir. Bütün araçlarımız çelik kasalı ve kapalı araçlardır.

Ofis Nedir?

Ofis, bir işletmeyi veya bir hizmeti yönetmek üzere organizasyonel faaliyetlerin yapıldığı alandır. Bu alan birkaç metrekare ofis-tasimaciligi-kolilerolabileceği gibi yüzbinlerce metrekare de olabilir. Ofis binaları amaca uygun olduğu sürece her yerde inşa edilebilir.

Ofislerin Önemi

Ofisler firmaların faaliyetlerini organize ettikleri ve yürüttükleri alanlardır. Firmalar bütün işlerini bu merkezlerden yürütürler. Bu nedenle ofislerde koordinasyon çok önemlidir. Yaşanacak en ufak bir aksaklık şirketlerin zararına neden olacaktır. Ofislerin yerleşimi ve çalışanları arasındaki bağ çok iyi olmalıdır. Ofisler firmaların merkezi konumundadır. Hal böyle olunca taşınma işlemleri de oldukça önemli durumdadır. Ofis taşımacılığı işleminde oldukça titiz ve ayrıntılı düşünmek gerekir. Zira oluşabilecek en ufak hatada firmalar oldukça büyük zararlara uğrayabilmektedir. Denge Nakliyat olarak ofis taşıma hizmetimizi en ince ayrıntıya kadar düşünmekte ve bir yol haritası kurmaktayız.ofis-tasimaciligi-tablosu Yıllardır bu sektörde olmamızın getirdiği bilgi birikimi ve uzman kadromuzla en ufak bir aksaklığa yer vermemekte ve çalışmalarımızı son derece iyi yürütmekteyiz. Ofis taşıma firmaları arasında daima öncü ve yenilikçi bir firma olmuşuzdur. Özellikle İstanbul’da yürüttüğümüz çalışmalarda ofis taşıma işlemlerini 1 iş günü içerisinde tamamlamaktayız. Böylece taşıdığımız firmalar faaliyetlerine hız kesmeden devam edebilmektedirler. nakliyat kamyon hareketli

Ofis Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis dekorasyonu, çalışanlar için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Detaylara dikkat edilmeden ve iç mekanı hem dekorasyon hem de konfor açısından iyileştirmeyecek türden mobilyaların tercih edilmesi, kötü bir ofis dekorasyonunun en büyük sebeplerindendir. Kötü bir ofis dekorasyonu demek, ofiste çalışan kişilerin verimliliğinin de düşeceği anlamına gelmektedir. Çünkü doğru bir dekorasyon ile, ofiste çalışan kişilerin motivasyonunu artırabilir ve onların daha ferah bir ortamda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, rahatsız mobilyalar ile yapılmış bir ofis dekorasyonu, yine doğrudan çalışanları olumsuz olarak etkileyecek bir durumdur. Bu sebeple, mümkün olduğunca ofis dekorasyonu konusuna önem vermeli ve titiz davranmalısınız. Uyumlu renkler ve özenle seçilmiş mobilyalar ve çeşitli detaylar gibi konuları göz önünde bulundurarak yapacağınız bir dekorasyon, hem sizin için, hem de ofisinizde çalışan diğer çalışanlar için pek çok artıyı beraberinde getirecektir. Bu sebeple de ofis dekorasyonu, oldukça önemli bir durumdur.

ofis-tasimaciligi-uzun-banner

Farklı Meslek Gruplarına, Farklı Dekorasyon Önerileri

Ofis dekorasyonunun ilk adımı, ofisin hangi iş için kullanılacağının bilinmesidir. Örnek vermek gerekirse, bir avukatlık bürosunun dekorasyonu, mümkün olduğunca mesleğin ciddiyetini yansıtmalı ve konforlu olmalıdır. Keskin hatlara sahip koyu renk tonları barındıran mobilyalar, avukatlık büroları gibi mekanlar için ideal seçim olacak ve iç mekanın genel havasını değiştirecektir. Bir başka önemli konu ise, tercih edilecek mobilyaların sunduğu konfordur. Çalışanların, günlerinin bir kısmını ofisinde geçireceği düşünülürse ofisin, mümkün olduğunca dekorasyon yönünden zengin olduğu kadar, konfor yönünden de zengin mobilyalar ile zenginleştirilmesi gerekmektedir.profesyonel-ofis-tasimacilik-hizmeti Reklam ajansı gibi yaratıcılığın ön planda olduğu bir ofise sahipseniz, bu çalışma ortamında yaratıcılığın ortaya çıkması ve çalışanların kendilerini rahat hissetmelerini sağlayabilmek adına mümkün olduğunca renkli ve konforlu mobilyalar ile ofis dekore edilmelidir. Bu sayede iş modeline uygun bir dekorasyon sayesinde firma bünyesinde çalışan kişiler kendilerini daha rahat hissedebilecek ve ofis içerisinde yer alan canlı renkler sayesinde yaratıcılıklarını ön plana çıkarabileceklerdir.

Ofis mobilyalarının mesleklere uygun şekilde tercih edilmesinin büyük önemi vardır. Bu nedenle de, ince noktalara mümkün olduğunca dikkat göstermeniz tavsiye edilmektedir.

Başarılı Bir Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Mobilyaların yanı sıra duvarlardaki renklerin ve ufak aksesuarların da ofislerin genel dekorasyonuna etkisi bulunmaktadır. Genel anlamda, bir ofiste çalışanların kreatif olabilmesi ve iş verimliliklerinin artması için tercih edilen boyaların da canlı renklerden oluşması önemlidir. Bu hususta yapılan araştırmalar, ofislerde tercih edilen canlı renklerin çalışanların verimine doğrudan etki ettiğini birçok kez kanıtlamıştır.

ofis-tasimaciligi-tercih-edenler Ofis dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken noktalardan bir başkası ise iç mekanın boyutuna uygun mobilyaların tercih edilmesi gerektiğidir. Örneğin, küçük bir ofise sahipseniz ve bu ofiste geniş ofis mobilyaları tercih ederseniz, bu geniş mobilyalar ofisinizin genel havasını baskılayacak ve olumsuz bir dekorasyon doğuracaklardır. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamak adına mobilya seçiminde ofisinizin boyutlarını da göz önünde bulundurmanız şarttır. Ayrıca, doğal malzemelerin kullanıldığı dayanıklı ofis mobilyaları hem daha sağlıklı bir ofis ortamı yaratacak hem de finansal açıdan daha uygun bir tercih olacaktır.

Ofis mobilyası tercihinde kaliteden ödün vermeniz halinde, tercih ettiğiniz mobilyalar kısa bir süre içerisinde eskiyecek ve eskiyen mobilyalar, ofisinizin kötü bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Bu durum, iş yeri prestijinizi de olumsuz olarak etkileyecektir. Bu sebeple de ofis dekorasyonunda burada yer alan önerilere kulak vermeli ve ofisinizi bu şekilde dekore etmeye dikkat etmelisiniz. Bu sayede uzun yıllar rahatlıkla çalışabileceğiniz ve herkesin verimli bir biçimde bir arada çalışabileceği bir ofise sahip olabileceksiniz.

 

Ofis Taşımacılığında Takip Etmenizi Önerdiğimiz Sosyal Ağlarımız

Her ne kadar web siteleri hayatımızın bir parçası da olsa artık sosyal medya araçları da aynı özellikleri taşıyarak müşterilere firma hakkında bilgiler vermektedir. Sizlere ofis taşımacılığı hususlarında doğru bilgiler vermek adına açtığımız sosyal mecralarımızı ziyaret etmenizi önermekteyiz.

ofis-tasimaciligi-facebook ofis-tasimaciligi-twitter ofis-tasimaciligi-youtube ofis-tasimaciligi-google

 


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.
İstanbul Ofis Taşımacılığı
Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar İstanbul, Bağcılar 34560
Phone: 0212 432 49 86