"2005'ten Beri Hizmetinizdeyiz."

Tozkoparan Evden Eve Nakliyat

Tozkoparan Nakliyat Hizmeti

Tozkoparan evden eve nakliyat taşıma zamanı

TOZKOPARAN EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul-evden-eve-nakliyat-logoKenstel dönüşüm sürecinde büyük atlımlar yapan Güngören'in Tozkoparan bölgesinde Evden eve nakliyat hizmetleri vermekte olduğumuz firmamız Denge Nakliyat bir çok başarılı taşınma işlemini başarı ile yapmıştır. Tozkoparan halkına taınma kolaylıkları ve uygun nakliye fiyatları sunmaktayız. Gelişimi oldukça hızlı ve çarpıcı olan bölgede bir çok ev taşıma işini Nakliyat şirketimiz olan Denge Nakliyat gerçekleştirmiştir.Tozkoparan evden eve nakliyat sizlere taşınma kolaylığı sağlar. Evden eve nakliyat işlemi oldukça zahmetli ve zor bir işçili olan sektördür. Denge Nakliyat 15 yıllık ev taşıma deneyimine sahip taşıma ekipleri ile size bu zor durumu hissettirmeden güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Özellikle Tozkoparan bölgesinde yapmış olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizde siz değerli ev sahipleri ile güler yüzlü ayrılmamız bizlere işimizi ne kadar doğru yapmış olduğumuzu göstermekte.

Denge Nakliyat sizlere verdiği evden eve nakliyat hizmetleri içinde;

 • Size en uygun ekip ve aracın ayarlanması,
 • Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın eski evinizde sökülüp ambalajlanması,
 • Yeni evinizde sökülmüş olan beyaz eşyaların çalışır duruma getirilmesi ve mobilyalarınızın istediğiniz yerde birleştirilmesi,
 • Eşyalarınızın güvenli taşıma için doğru olacak şekilde ambalajlanıp, paketlenmesi
 • Yeni evinizde sizin direktirleriniz doğrultusunda eşyalarınızın dizilmesi/li>

Tüm bu hizmetlerimiz için taşıma ekiplerimizin her birinde uzman mobilya ustamız ve ambalajlama konusunda tecrübeli elemanlarımız mevcuttur. Çalışan tüm ekiplerimiz Denge Nakliyat'ın kendi personelleri olup 15 yıl boyunca ayda en az 50 ev taşıma deneyimleri ve tecrübeleri mevcuttur.

TOZKOPARAN EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Tozkoparan evden eve nakliyat

Çok farklı ev taşıma fiyatları ile karşılaşabileceğiniz Evden Eve NAkliyat Sektöründe sizlere sunulan fiyatlar aksine verdikleri hizmetin kalitesini sorgulamanızı öneririz. Ucuz nakliye şirketlerinin taşınma öncesi, taşınma anı ve taşınma sonrası başınıza bir çok masraf çıkartabileceklerini unutmayın. Bunlardan bir kaçını dile getirmek gerekirse;

 • Ucuz fiyat almanız ve nakliye şirketinin aynı güne daha iyi bir alması sonucu sizinle anlaşmasını bozması. Belkide işten izin almış o gün boşuna olmuş olabilir.
 • Eşyanızı taşıması için gelen personelin ev taşıma deneyimi olmaması sonucu eşyalarınıza ve binanın iç duvarlarına zarar vermesi.
 • Personel deneyimsiz olduğu için mobilyalarınızın sökme ve ambalajlama işleminin yapılmamsı sonucu zarar gören eşyalarınız.
 • Az sayıdaki taşıma personeli ile taşınma işleminin uzun sürmesi sonucu sizden ekstra ücret istemeleri.

Gibi sayılabilecek bir çok sebep ile karşı karşıya kalmanız mümkün. Bu durum sonucunda sizin pahalı olarak gördüğünüz Evden Eve Nakliyat şirketi aslında daha ucuza size iş yapmış olacaktı.

Evden eve nakliyat fiyatlarının farklılıklar göstermesinin sebeplerine değinmek gerekirse;

 • Eşyalarınızın sayısının çok olması,
 • Sokakların dar olması sebebi ile trafik sorunu yüzünden aracın taşıma bölgesine yakın olmaması,
 • Eski ve yeni evinizin bulunduğu binalarda yük taşıma asansörü olmaması.
 • Bardak yada tabak gibi kırılabilir eşyalar ile kendinize ait olan özel eşyalarınızın kolilenmiş olmaması.

gibi etkenler de sizin taşınmanız konusunda fiyat farklılıkları oluşturmaktadır.

Size en uygun hizmeti en iyi nakliye fiyatları ile sunmak istediğimizden dolayı evinizin ne kadara taşınacağını bizimle iletişime geçip net bilgileri verdikten sonra size yapılacak taşıma programını ve buna en uygun fiyatı öğrenebilirsiniz.

TOZKOPARAN OFİS TAŞIMA

Kentsel dönüşümün kusursuz bir şekilde yaşandığı ve yaşanmakta olduğu Tozkoparan'da ofis ve büro işletmeleride giderek çokğalmaktadır. Denge Nakliyat ofis ve büro taşımacılığı sektöründe büyük atılımlar yaptığı bölgede sayısız ofis nakliyatı gerçekleştirmiştir. Ofis taşımacılığında en önemli noktanın işinizin yarım kalmadan hızlıca taşınmak olduğunu biliyoruz. Bu durumu sizler lehine döndürebilmek için yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde çalışma hayatınız taşınmanız yüzünden aksamaya uğramayacaktır.

Ofis taşımacılığında hızlılığın olması gereken bazı püf noktalar mevcut. Bunlar;

 • Dosya ve evraklarınızın düzenli bir şekilde kolilenip koli içeriğinin üzerine yazılması,
 • Ofisinizin buluduğu yerde yük taşıma asansörünün olması,
 • Merkezi yerlerde aracın yanaşabilmesi için önceden bir yer tutulması

gibi bu şartlar sizin taşınma hızınızı bir hayli etkilemektedir. Diğer işlemler zaten size göndermiş olduğumuz taşıma ekipleri tarafından gerçekleştirilecektir. Bunlar

 • Mobilyalarınızın sökülmesi, monte edilmesi
 • Eşyaların paketlenip, ambalajlanması
 • Güvenilir ve dikkatli taşınması

Bünyemizde mevcut olan tüm ekiplerimizin içinde konusunda oldukça deneyimli mobilya ustamız mevcut. Ustamız sizin eşyalarınızın sökülüp yeni ofisinizde montajını yapmaktadır. Sökülen her eşya birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile iyi kaplanır. Böylece hasar riski nerdeyse sıfıra kadar indiriliri.

TOZKOLARAN OFİS TAŞIMA FİYATLARI

Ofisiniz deki eşya sayısı ve eyşayalrın taşınma durumuna göre farklı fiyatlar ile karşılaşmanız mümkündür. Yukarıda bahsettiğimiz gibi ofisinizin konumu taşınma durumunun elverişliliği konusu fiyatı olumsuz yada olumlu olarak etkilemektedir. Bu sebepten tercihimiz bizler ile iletişime geçip net bilgiler sağladıktan sonra size özel program ve fiyat teklifimizi öğrenmeniz doğrultusundadır.

Denge Nakliyat sizlere en iyi şartlarda en uygun fiyat teklifini sunacağından şüpheniz olmasın.

TOZKOPARAN KURUMSAL NAKLİYE ÇÖZÜMLERİ

İstanbul ilinin hemen hemen her bölgesinde kurumsal nakliye hizmetleri vermekteyiz. İstanbul trafiğine hakim araç şoförlerimiz ürünlerinizin hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirmek konusunda oldukça deneyimli ve istanbultanbul lokasyonuna hakimdirler. Trafik sıkıntısı yüzüdnen ürünlerinizin gecikmesi durumunu ortadan kaldırmak amaçlı alternatif güzergahları iyi kullanan araç şöförlerimiz sizlere istenildiği noktada zamanında ürün telimini alıp istenilen noktada teslimatını gerçekleştirecektir.

TOZKOPARAN KURUMSAL NAKLİYE FİYATLAR

Ürünlerinizin kilo, boyut, hacim durumuna göre 5 farklı aracımız mevcuttur. Nakliyat fiyatları hakkındaki bilgiyi bizleri arayıp yük durumu detayı verdikten sonra öğrenebilirsiniz. Denge nakliyat her zaman en iyi hizmet şartlarını en uygun nakliye ücretleri ile sizlere sunacaktır.

Tozkoparan Evden Eve Nakliyat - Nakliyat Sitesi Kısa Yolları

 


Nakliyat Bilgilendirme?

Evden eve taşımacılık konusunda sizlere hazırladığımız bu sayfalarımız dışında bilmek istedikleriniz için firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
Nakliyat İletişim

© 2016 - 2017 Denge Nakliyat - Tozkoparan Evden Eve Nakliyat Hizmetleri - Bütün Hakları Saklıdır.
Denge Nakliyat Evden Eve Nakliyat Tozkoparan
Kemalpaşa Mah. 20/4 Sk. No:21 Bağcılar İstanbul, Bağcılar 34560
Phone: 0212 432 49 86